توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
آیت الله حجتی:
مقابل توهین جاهلانه به پیامبر(ص) سکوت نمی کنیم
جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۶:۴۹
کرمانشاه - امام جمعه موقت کرمانشاه گفت: ما در مقابل کسانی که جاهلانه به پیامبر (ص) توهین کردند، سکوت نمی کنیم.
به گزارش عرش نیوز: آیت الله محمد حجتی ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه این هفته شهر کرمانشاه، با اشاره به توهین اخیر نشریه فرانسوی به پیامبر(ص) اظهار داشت: ما به عنوان پیروان اسلام نباید در مقابل چنین حرکتهایی سکوت کنیم بلکه باید با اقتدار به توهین کنندگان بفهمانیم که چنین اقداماتی قابل گذشت نیست.

آیت الله حجتی افزود: پیامبر اسلام حضرت محمد (ص) همواره انسان ها را به برادری و مودت دعوت می کردند و تا زمان حضور پربرکتشان این رویه در میان مردم بود اما پس از ایشان بار دیگر جاهلیت به میان مردم برگشت.

وی گفت: مکاتب انبیا الهی منشا تمامی خوبی هاست و انسان ها را از بدی ها و راه شیطانی حفظ می کند.

امام جمعه موقت شهر کرمانشاه در ادامه خطبه های این هفته به شهادت شهید مهدی نوروزی اولین شهید مدافع حرم کرمانشاهی اشاره و تصریح کرد: این شهدا بودند که با مجاهدت های خود در عراق تکفیری ها را در جای خود نشاندند.

وی افزود: اگر چنین مجاهدت هایی در عراق نبود دولت عراق یک هفته نمی توانست دوام بیاورد و سقوط در انتظارش بود.

آیت الله حجتی در ادامه به منابع حمایتی تکفیری ها اشاره و خاطر نشان کرد: این تروریست ها تحت حمایت استکبار و کشورهای غربی هستند و خواسته های آنان را در منطقه اجرا می کنند.

وی گفت: مردم در انقلاب اسلامی ایران با پیروی از قرآن و ولایت در مسیر درست گام بر می دارند و در همین راستا هست که می گوییم انقلاب اسلامی سلمان ها و ابوذرهای زیادی توانسته تربیت کند.

وی به گفته امام(ره) مبنی بر اینکه مردم ایران اسلامی از مردم صدر اسلام برتر هستند، اشاره کرد و گفت: ا وجود چنین مردمی توانسته ایم در مقابل دشمنان با اقتدار ایستادگی کنیم.

منبع: مهر
کد مطلب: 355882