توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
۱۲۰۰ میلیارد تومان پروژه ملی راهسازی در گیلان در حال اجرا است
سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۰۰
عضو کمیسیون اقتصادی و نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی از اجرای افزون بر هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان پروژه راهسازی ( حوزه ملی ) در استان خبر داد.

به گزارش عرش نیوز؛ناصر عاشوری افزود:  احداث راه هاي مواصلاتي اعم از آزاد راه ها، بزرگراه ها، راه آهن و غیره يكي از مهمترين شاخصه های توسعه يافتگی هر منطقه محسوب می شود.

وی همچنین اظهارداشت: گیلان به دليل قرارداشتن در مسير استراتژيك شمال به جنوب،  بهره مندی از موقعيت های طبيعی و جغرافيايی، وجود بناهاي تاريخی و گردشگری، مراكز صنعتی و محصولات كشاورزی منحصر به فرد مانند برنج، چای، زیتون از جایگاه كم نظيری در كشور برخوردار است.

عضو کمیسیون اقتصادی و نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تکمیل و تجهیز  چهار بیمارستان در دستور کار مسئولان استان گیلان است، اظهار امیدواری کرد: این پروژه ها تا دهه فجر امسال تکمیل و افتتاح شوند.

 وی در ادامه به بحث مسکن مهر اشاره کرد و افزود: دولت برای تکمیل پروژه های مسکن مهر از هیچ تلاشی دریغ نکند چرا که تولید مسکن در کشور همواره ضرورتی اجتناب ناپذیر است.

عاشوری تصریح کرد: سالانه باید یک میلیون و ۵۰۰ هزار واحد مسکن در کشور تولید شود تا بتوان بازار مسکن را کنترل و مهار کرد.

وی همچنین به مقوله گازرسانی روستایی اشاره کرد و یادآورشد: بر اساس سیاست جدید دولت و مجلس در زمینه گازرسانی مناطق روستایی کشور به زودی پروژه گازرسانی افزون بر ۵۲ روستا در شهرستان های فومن و شفت به پیمانکاران بخش خصوصی واگذار می شود.


منبع:مهر
کد مطلب: 334353