توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
لیگ بر‌تر ووشوی باشگاه‌های کشور؛
نماینده ووشوی مازندران برابر عمران اریکه تهران به تساوی دست یافت
يکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۳ ساعت ۲۰:۱۰
تیم ووشوی تاکسیرانی آمل در هفته نهم لیگ بر‌تر ووشوی مردان باشگاه‌های کشور برابر تیم عمران اریکه تهران به تساوی دست یافت.
به گزارش عرش نیوز: هفته نهم لیگ بر‌تر ووشوی باشگاه‌های کشور با انجام ۴ مسابقه پیگیری شد که در یکی از دیدارهای برگزار شده نماینده ووشوی مازندران برابر حریف قدرتمند خود به تساوی رسید.

تیم ووشوی تاکسیرانی آمل که به نمایندگی از ووشوی مازندران در لیگ بر‌تر حاضر است این هفته به دیدار تیم عمران اریکه تهران رفت و برابر حریف خود به تساوی ۵ بر۵ دست یافت اما نتوانست وضعیت خود را در جدول رده بندی بهبود بخشد.

ووشوکاران مازندرانی در این مسابقه در حالی برابر نماینده استان تهران به تساوی رسیدند که در دیدار رفت مغلوب این تیم شده بودند اما با نمایشی قابل قبول در این مسابقه، موفق به کسب یک امتیاز تیمی شدند.

تیم ووشوی تاکسیرانی آمل در هفته ششم رنگ فیروزه فارس را شکست داد، در هفته پنجم لیگ بر‌تر با قرعه استراحت مواجه شد اما این تیم در دیدار هفته چهارم برابر تیم عمران اریکه تهران با حساب ۹ بر ۴ مبارزه را واگذار کرد.

این در شرایطی است که رزمی کاران مازندرانی در ۳ دیدار آغازین خود در لیگ بر‌تر نیز بازنده شده بودند چنان که در هفته نخست ۱۰ بر ۳ به شهرداری بندرعباس باختند و سپس در هفته دوم برابر رنگ فیروز فارس ۷ بر ۶ بازنده شدند.

نماینده ووشوی مازندران هفته گذشته برابر تیم قدرتمند دانشگاه آزاد اسلامی تهران ۷ بر ۵ شکست خورد در حالی که این تیم، تنها تیم ووشوی مازندران در لیگ بر‌تر کشور به شمار می‌رود و امیدی نیز به صعو به دور پایانی ندارد.

منبع: تسنیم
کد مطلب: 354252