توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
موافقت با حذف فرانشیز بیمه‌گذاران تامین اجتماعی در بیمارستان خاتم‌الانبیا ایرانشهر
سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۳۹
نماینده مردم ایرانشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با حذف فرانشیز بیمه‌گذاران سازمان تامین اجتماعی در بیمارستان خاتم‌الانبیاء ایرانشهر موافقت کرد.

به گزارش عرش نیوز؛محمد سعید اربابی اظهار کرد: در ملاقات‌های بسیار عالی که با خندان دل معاون وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و نوربخش مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی داشتم، مطالبی مطرح و موافقت‌هایی اخذ شد.

وی افزود: از جمله این موافقت‌ها می‌توان به موافقت با پرداخت 50 درصد سهم خرید قیر و ماشین آلات تعلق گرفته به شهرداری‌های فنوج، راسک، پیشین، سرباز، دلگان، بمپور، بنت، بزمان، اسپکه و محمدان توسط خود سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌ها و کسر آن به مرور زمان از درصدی مطالبات شهرداری‌ها اشاره کرد.

نماینده مردم ایرانشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: همچنین موافقت با اختصاص کامیون آتش‌نشانی به مناطق روستایی پرجمعیت حوزه انتخابیه، موافقت با تخصیص مبلغی از محل اصلاح عبور و مرور به شهرداری فنوج از دیگر مواردی بود که در دیدار با خندان دل مطرح و اخذ موافقت شد.

اربابی به مطالب مطرح شده در دیدار با وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی و موافقت‌ها اشاره و بیان کرد: موافقت با بیمه کردن کارگران بازارچه مرزی پیشین توسط سازمان تامین اجتماعی صرفا با پرداخت 7 درصد حق بیمه، موافقت با راه‌اندازی مرکز دی آی سی سازمان بهزیستی در ایرانشهر، موافقت با راه‌اندازی نمایندگی بیمه تامین اجتماعی در شهرهای سرباز و پیشین حداکثر تا یکماه آینده، موافقت با تحت پوشش قرار دادن بدون نوبت تعدادی از معلولین حوزه انتخابیه از جمله این موارد است.

وی از دیگر موارد به موافقت با پرداخت مبلغ 200 میلیون ریال برای تجهیز ساختمان اداری راسک توسط وزارتخانه، موافقت با حذف فرانشیز بیمه‌گذاران سازمان تامین اجتماعی در بیمارستان خاتم‌الانبیاء ایرانشهر، نام برد.

نماینده مردم ایرانشهر در مجلس شورای اسلامی همچنین از همراهی طوقی مدیر تشکیلات و امور اداری دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر تشکر کرد.

اربابی گفت: به موجب تبصره 9 قانون بودجه کل کشور به هر کدام از 10 شهرداری زیر 50 هزار حوزه انتخابیه به طور میانگین 400 الی 450 میلیون تومان برای خرید قیر و ماشین آلات تخصیص پیدا کرد.

وی با بیان اینکه پیرو مشورتی که با دوستان در زمینه ملاقات‌ها داشتم خوشبختانه و به لطف خداوند توفیقات خوبی نصیب شد که ذکر مطالبی در این باره ضروری است، افزود: پس از درخواست من برای همفکری و هم افزایی در مورد ارائه نیازهای اصلی جلسات، موجی از پیام‌ها و مطالب علمی و تخصصی به طرق مختلف از همه جای منطقه ارسال شد که جای بسی خوشحال داشت و ما را به آینده مطالبه علمی و مشاوره در امور امیدوار ساخت.

نماینده مردم ایرانشهر در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: تماس‌های جمعی از مدیران اجرایی و به ویژه فرماندار سرباز و مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان و برخی شهرداران قابل ستایش بود که کمک شایانی در طرح مشکلات اساسی کرد.

اربابی تصریح کرد: انتظار می‌رود با این نوع هم‌افزایی فکری در ملاقات‌های آتی بتوانیم مطالبات مردم و منطقه را علمی و کارشناسی پیگیری کنیم.

وی گفت: با پرداخت مبلغ 515 میلیون تومان برای اجرای طرح جداسازی آب فضای سبز از آب شرب شهرداری ایرانشهر نیز رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور موافقت شد.

منبع:تسنیم

کد مطلب: 322554