توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
شهردار خرم آباد عزل شد
پنجشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۲۰:۳۴
اعضای شورای شهرستان خرم آباد ظهر امروز در جلسه ای که به منظور استیضاح شهردار خرم‌آباد برگزار شد، رأی به برکناری محمد مهرابی، شهردار خرم‌آباد دادند.
به گزارش عرش نیوز از خرم آباد، اعضای شورای شهرستان خرم آباد ظهر امروز در جلسه ای که به منظور استیضاح شهردار خرم‌آباد در سالن جلسات شورای اسلامی این شهر برگزار شد، رأی به برکناری محمد مهرابی، شهردار خرم‌آباد دادند.

تمامی اعضای ۱۳ نفره شورای شهرستان به ریاست علی جهان‌آرا در این جلسه حضور داشتند، با توجه به علنی نبودن این جلسه، اعضاء برای ابقا یا برکناری محمد مهرابی پشت رأی گیری کردند که با اعلام نتیجه، ۹ موافق ، شهردار خرم آباد برکنار شد.

با موافقت ۹ نفر از اعضای ۱۳ نفره شورا، محمد مهرابی پس از کم‌تر از ۹ ماه از سمت شهرداری خرم‌آباد کنار گذاشته شد.

اعضای شورای شهر خرم آباد، ۳ ماه فرصت دارند تا شهردار جدید را معرفی کنند، در حال حاضر مسعود مختاری قائم‌مقام و معاون مالی شهرداری، سرپرستی شهرداری را بر عهده دارد که انتخاب شهردار جدید این شهرستان به روز یکشنبه هفته آینده موکول شد.

محمد مهرابی شهردار برکنار شده خرم آباد، کمتر از ۹ ماه، سمت شهردار را برعهده گرفته بود که در جلسه مذکور با گرفتن ۹ رای موافق برکنار شد، این در حالی است که عمر شهرداران خرم آباد در گذشته بسیار کوتاه بوده و همین امر چالش‌هایی را در مدیریت شهری به وجود آورده است.

با توجه به مشکلات عدیده‌ای که در عمران شهری خرم آباد وجود دارد، اضافه شدن مشکلات مدیریت شهری، ضعف ها را دوچندان می‌کند.

منبع: تسنیم
کد مطلب: 332553
 
 


پربازدیدترین