توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
سارقان مزون های فرشته و نیاوران دستگیر شدند
پنجشنبه ۹ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۳
رئیس کلانتری 101 تجریش از دستگیری دو سارق مزون لباس‌فروشی‌های شمال تهران و کشف تعدادی از اموال مسروقه در مخفیگاه آنان خبر داد.
به گزارش عرش نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ سرهنگ علیرضا ناصری‌نژاد رئیس کلانتری 101 تجریش گفت: در پی اعلام یک فقره کش‌روی از یک مزون لباس فروشی توسط دو خانم جوان و سرقت مقداری البسه و طلا و جواهرات به ارزش تقریبی 20 میلیون تومان در خیابان فرشته، دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه چند روز قبل نیز دو فقره سرقت در مزون لباس فروشی های خیابان نیاوران و بوکان دربند اتفاق افتاده بود،گفت: تحقیقات میدانی در خصوص سرقت‌های انجام شده، صورت گرفت و به دنبال پایش اطلاعاتی جمع آوری شده، در نهایت مشخص شد که سرقت ها توسط دو نفر سارق جوان خانم انجام می گیرد.

این مقام مسئول در ادامه با اشاره به اینکه در این تحقیقات پلاک انتظامی خودروی سارقان شناسایی شد، ادامه داد: متهمان از آدرس ثبتی در سامانه به مدت یک سال بود،نقل مکان کرده بودند، بنابراین تلاش برای شناسایی آدرس جدید متهمان آغاز شد که در نهایت مشخص شد که سارقان در فرمانیه سکونت دارند.

سرهنگ ناصری نژاد بیان کرد: تیمی از عوامل کلانتری با هماهنگی مقام قضایی برای دستگیری سارقان اعزام و یکی از آنها که در منزل پدری اش حاضر بود، دستگیر شد.

رئیس کلانتری تصریح کرد: متهم که چاره ای جز اعتراف نداشت علاوه بر قبول بزه انتسابی، محل مخفیگاه سارق دوم را نیز اعلام و عوامل کلانتری، برای دستگیری سارق دوم و بازرسی از محل سکونتش اعزام شدند،سارق دوم نیز توسط ماموران پلیس دستگیر و در بازرسی از آن محل تعدادی اموال مسروقه از قبیل: البسه، ساعت، کیف و کفش جمعا" به ارزش تقریبی حدود10 میلیون تومان کشف شد.

وی با بیان اینکه متهمان طعمه های خود را از طریق فضای مجازی اینستاگرام شناسایی می کردند، بیان کردهر دو متهم در اختیار پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفتند.

انتهای پیام/
کد مطلب: 392458