توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
والیبال تبریز در سایه محبوبیت تراکتورسازی قرار گرفته است
يکشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۰۴
کاپیتان والیبال شهرداری تبریز گفت: در تبریز با توجه به محبوبیتی که تیم فوتبال تراکتورسازی دارد والیبال پشت این محبوبیت مظلوم واقع‌شده است.

به گزارش عرش نیوز؛علیرضا بهبودی درباره برد تیمش مقابل پیکان تهران اظهار داشت: بازی بسیار خوبی بود. ما از اول هم می‌دانستیم که بازی بسیار سختی را پیش رو خواهیم داشت.

وی افزود: در این مدت با توجه استراحتی که داشتیم توانستیم شرایطمان را از هم ازلحاظ فنی و هم ازلحاظ روحی روانی بهبود ببخشیم.

کاپیتان تیم والیبال شهرداری تبریز با اشاره به قرعه استراحتی که هفته گذشته نصیب تیمش شد بود خاطرنشان کرد: به دلیل اینکه 2 هفته متوالی بازی نکرده بویم کمی از شرایط مسابقه دور شدیم که این امری کاملاً طبیعی بود.

وی تصریح کرد: شاید اگر تیم کم‌تجربه بود با مشکل روبرو می‌شد اما خوشبختانه به دلیل باتجربه بودن بازیکنانمان این امر روی آنان تأثیر چندانی نگذاشت و تیم سریعاً به شرایط مسابقه برگشت.

بهبودی در مورد احتمال مغرور شدن هم‌بازی‌هایش از برد پیکان گفت: این بازی هم یک دیدار معمولی بود و دلیلی برای مغرور شدن تیم ما از این برد وجود ندارد.

وی تأکید کرد: به این برد چیزی تعلق نمی‌گیرد و ما با برد پیکان حتی به صدر جدول هم صعود نکردیم که بتوانیم قهرمان نیم‌فصل شویم. این برد بازیکنان ما را دچار غرور کاذب نخواهد کرد.

کاپیتان تیم والیبال شهرداری تبریز با اشاره به بازی هفته آینده تیمش مقابل هم نام زاهدانی خود خاطرنشان کرد: شهرداری زاهدان با بردی که مقابل میزان مشهد به دست آورد به تیم ما کمک فراوانی را انجام داد. اما در بازی بعدی نتوانست مقابل جواهری گنبد نتیجه مناسبی را کسب کند.

وی تصریح کرد: ما به این نتایج توجهی نخواهیم کرد و به دنبال کسب سه امتیاز این دیدار خواهیم بود تا بتوانیم نیم‌فصل اول را با برد به اتمام رسانیم.

بهبودی با انتقاد از سایت‌ها و خبرگزاری‌های آذربایجان شرقی افزود: در این مدت با خبرنگاران ارتباط چندانی نداشته‌ایم و متأسفانه در این مدت سایت‌ها و خبرگزاری‌ها توجه چندانی به والیبال شهرداری تبریز نداشته‌اند.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به حضور تیم فوتبال تراکتورسازی و محبوبیت زیاد این تیم در بین تبریزی‌ها، اکثر اخبار سایت‌ها، خبرگزاری‌ها و روزنامه‌های محلی حول این تیم شکل می‌گیرد که ما امیدواریم با کسب نتایج خوب، توجه‌ها را به سمت والیبال نیز برگردانیم.

بازیکن تیم والیبال شهرداری تبریز گفت: می‌توان گفت در تبریز با توجه به محبوبیتی که تیم فوتبال تراکتورسازی دارد والیبال پشت این محبوبیت مظلوم واقع‌شده است.


منبع:تسنیم

 

کد مطلب: 342057