توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
پذیرش مقاله کارمند شرکت توزیع برق استان در کنفرانس میلان ایتالیا
سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۱۹
مقاله یکی از کارکنان زن شرکت توزیع برق استان سمنان جهت ارائه در کنفرانس سیستم های قدرت تجاری و صنعتی اتحادیه اروپا که در میلان ایتالیا برگزار می شود مورد پذیرش قرار گرفت.
به گزارش عرش نیوز به نقل از مرآت، مقاله ارسال شده همکار شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان در "اولین کنفرانس سیستم های قدرت تجاری و صنعتی اتحادیه اروپا" در شهر میلان ایتالیا پذیرفته شد .
گفتنی است بر اساس اعلام انجمن مهندسین برق و الکترونیک ایران، مقاله سمیه خطیری دوست از شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان تحت عنوان "پیک سایی، کمینه سازی تلفات و بهبود قابلیت اطمینان شبکه توزیع انرژی الکتریکی با مدیریت شارژ و دشارژ خودروهای الکتریکی پلاگین" در هفدمین کنفرانس بین المللی انجمن مهندسان برق و محیط زیست جهت ارائه مورد پذیرش قرار گرفت.
یادآور می شود در این مقاله امکان سنجی و اثربخشی رویکرد پیشنهادی در مدیریت شارژ خودروهای الکتریکی پلاگین در پارکینگ های هوشمند شبکه های توزیع انرژی الکتریکی هوشمند نشان داده شده و نتایج شبیه سازی به دست آمده بیانگر قابلیت و سودمندی رویکرد پیشنهادی در مدیریت شارژ خودروهای الکتریکی به منظور بهبود شاخص های شبکه توزیع انرژی الکتریکی می باشد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 392151
 
 


پربازدیدترین