توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
فرمانده انتظامی بوشهر:
بیش از ۳ تن مواد مخدر در استان بوشهر کشف شد
شنبه ۶ دی ۱۳۹۳ ساعت ۲۰:۰۲
فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: در ۹ ماه امسال ۳ هزار و ۸۵ کیلوگرم مواد مخدر در استان بوشهر کشف شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۹۰ درصد افزایش دارد.
به گزارش عرش نیوز: سردار حیدر عباس‌زاده عصر امروز در نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان با بیان اینکه استان بوشهر برای سوداگران مرگ ناامن است، اظهار داشت: کنترل محورهای مواصلاتی در استان بوشهر ۵۰۰ برابر افزایش یافته بگونه‌ای که این استان برای ترانزیت مواد مخدر و خرده فروشی نا امن شده است.

استان بوشهر به عنوان یک منطقه برای ترانزیت مواد مخدر در استان‌های جنوبی بود که با تلاش‌های صورت گرفته، مقابله جدی با قاچاقچیان صورت گرفته است که مسیر ترانزیت را از استان تغییر دهند.

وی با بیان اینکه در ۹ ماه امسال دستگیری‌های عمده و خرده فروش مواد مخدر ۶ درصد افزایش دارد بیان کرد: با افزایش دستگیری خرده فروشان مواد مخدر در استان بوشهر یکی از انتظارات مهم این مردم برآورده شده است.

فرمانده انتظامی استان بوشهر از افزایش ۹۰ درصد کشفیات مواد مخدر در ۹ ماه امسال خبرداد و گفت: در این مدت سه هزار و ۸۵ کیلوگرم مواد مخدر در استان بوشهر کشف شده که نسبت به یک‌هزار و ۶۹ کیلوگرم سال قبل رشد ۹۰ درصدی دارد.

عباس‌زاده با بیان اینکه متلاشی شدن باندهای تهیه و توزیع مواد مخدر دراستان بوشهر ۲۰ درصد افزایش یافته گفت: بیشترین کشفیات در استان بوشهر به ترتیب تریاک، هروئین و سایر مواد صنعتی است.

وی بیان کرد: در زمینه جمع‌آوری معتادان نیز تلاش‌های خوبی صورت گرفته است و شاهد افزایش جمع‌آوری معتادان نسبت به سال‌های گذشته هستیم.

منبع: تسنیم
کد مطلب: 347151