توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
نماینده مردم ملایر در مجلس:
بخشداری‌ها خدمت‌ به روستاهای محروم را در اولویت قرار دهند
شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۵۵
نماینده مردم ملایر در مجلس گفت: بخشداری‌ها باید خدمت‌رسانی به روستاها به ویژه روستاهای محروم را در اولویت کار خود قرار دهند.

به گزارش عرش نیوز؛علی‌نعمت چهاردولی پیش از ظهر امروز در شورای اداری شهرستان ملایر با اشاره به اینکه مسئولان در هر پست و مقامی که هستند تنها باید خدمت به مردم را سرلوحه کار خود قرار دهند اظهار داشت: ماندگاری و نام نیک در بین مردم تنها در خدمت صادقانه است.

وی خطاب به مسئولان شهرستان ملایر کیفیت‌بخشی در خدمت‌رسانی را مهم‌ترین اصل در ادارات خواند و گفت: از همه ظرفیت‌ها باید در خدمت‌رسانی مطلوب به ارباب رجوع استفاده شود.

نماینده مردم ملایر در مجلس در ادامه با بیان اینکه بخشداری‌ها به عنوان یکی از نهادهای مهم در ارائه خدمات به مردم محسوب می‌شوند تصریح کرد: در این زمینه بخشداری‌ها باید خدمت‌رسانی به روستاها به ویژه روستاهای محروم را در اولویت کار خود قرار دهند.

وی با اشاره به اینکه حفظ روستاها در خدمت‌رسانی مناسب و ایجاد اشتغال پایدار در نقاط مختلف روستایی است گفت: متاسفانه روز به روز شاهد مهاجرت روستاییان به شهر هستیم.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی حاشیه نشینی شهرها را یکی از معضلات بزرگ برشمرد و اظهار داشت: مهاجرت روستاییان به شهرها مهم‌ترین علت این معضل است.

وی با بیان اینکه حاشیه‌نشینی شهرها مشکلات زیادی را در شهرها ایجاد کرد گفت: با پیشرفت روستاها می‌توان از مهاجرت روستاییان به شهرها جلوگیری کرد.

چهاردولی در ادامه با اشاره به اینکه بخشداران شهرستان ملایر با وجود مشکلات و کمبودها تاکنون اقدامات خوبی را در این شهرستان داشته‌اند افزود: دستگاه‌های اجرایی نیز باید از بخشداران حمایت کنند.

در ادامه امام جمعه شهر سامن اظهار داشت: ما در جامعه اسلامی زندگی می‌کنیم و در راه خدمت به مردم باید با تاسی از ائمه اطهار(ع) از هیچ کوششی دریغ نکنیم.

حجت الاسلام سید حسین طباطبایی اظهار داشت: مسئولی که در راه رفع مشکلات و نیازهای مردم گام بر دارد در فردای قیامت در مقابل خداوند رو سفید خواهد بود.

در ادامه نیز حسین فارسی به عنوان بخشدار مرکزی شهرستان ملایر معرفی شد و از زحمات ابراهیم نوروزی در دوره هشت ساله بخشداری مرکزی ملایر تجلیل شد.

منبع:فارس

کد مطلب: 339079