توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
مدیرکل سیاسی استانداری اردبیل:
بودجه‌ی عمرانی اردبیل ۱۱ برابر شده است
دوشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۲۰:۵۵
مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری اردبیل گفت: اعتبارات استان اردبیل در حد قابل توجهی افزایش یافته به طوری که این اعتبارات در حوزه‌های عمرانی ۱۱ برابر شده و به ۴۴۰ میلیارد تومان افزایش یافته است.
به گزارش عرش نیوز، صادق سروری عصر امروز در آئین معارفه معاون فرماندار شهرستان کوثر اظهار داشت: هر کس در هر پست و مقامی باید برای توسعه و پیشرفت استان و تحقق اقتصاد مقاومتی و با مدیریت جهادی تلاش کرده و مسیرهای ترقی استان را بدون سوگیری‌های سیاسی، جناحی و قبیله‌ای رقم بزنند.

وی با تاکید بر ایجاد امید و نشاط در جامعه تصریح کرد: مسئولان باید برای امیدآفرینی و ایجاد شور و نشاط در جامعه تلاش کرده و اقدامات دولت را در راستای توسعه و تعالی جامعه به مردم بازگو کرده و اطلاع‌رسانی کنند تا در این زمینه مردم با رغبت و علاقمندی بیشتر در پیشبرد اهداف دولت همکاری و مشارکت کنند.

سروری با اشاره به افزایش اعتبارت استانی گفت: امسال نسبت به سال‌های گذشته اعتبارات استانی در حد قابل توجهی افزایش یافته به طوری که این اعتبارات در حوزه‌های عمرانی ۱۱ برابر شده و به ۴۴۰ میلیارد تومان افزایش یافته که این نویدبخش توسعه و عمران استان در بخش های مختلف است.

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری اردبیل بیان کرد: با تخصیص این اعتبارت در حوزه‌های مختلف عمرانی شاهد توسعه و عمران استان بوده و امیدواریم بتوانیم در این زمینه با همکاری و مشارکت مسئولان نهادهای مختلف بستر توسعه استان را بیش از گذشته فراهم کرده و شاهد شتاب در توسعه استان باشیم.

سروری افزود: در کنار افزایش اعتبارات عمرانی استان اردبیل که در سایه پیگیری‌های مکرر مسئولان استانی انجام شده به مقدار هزینه ۳۰ هزار میلیارد ریال از آب‌های استان نیز مهار شده است که این اقدامی مهم و اساسی در راستای توسعه استان در حوزه آب است.

وی با اشاره با الحاق شمال استان اردبیل به منطقه آزاد ارس اظهار کرد: ۴ منطقه استان اردبیل به منطقه آزاد تجاری صنعتی ارس الحاق شده که مسئولان استانی در صدد توسعه این منطقه به تمامی شهرستان‌های استان به ویژه کوثر و خلخال هستند تا این شهرستان‌ها نیز از مناطق اقتصادی و یا گردشگری بهره‌مند شوند.

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری اردبیل با تاکید بر اهمیت جذب سرمایه‌گذاری‌ها در حوزه‌های مختلف گفت: استان اردبیل از ظرفیت‌ها و قابلیت‌های مختلف و مطلوبی برای جذب گردشگران در حوزه‌های متعدد برخوردار است که باید از این ظرفیت‌ها به نحو شایسته و موثر بهره‌برداری کرده و در مسیر توسعه استان اقدام به جلب و جذب سرمایه‌گذاران در حوزه‌های مختلف باشیم.

وی با قدردانی از تلاش‌های معاون سابق فرماندار شهرستان کوثر افزود: معاون جدید فرماندار کوثر باید در این مسیر از هیچ تلاشی فروگذار نکرده و با تمام جدیت و تلاش شبانه‌روزی در راستای توسعه شهرستان حرکت کرده و در این مسیر همکاری و تعامل با سایر نهادها و مردم را سرلوحه کار خود قرار دهد.

در این جلسه با قدردانی از تلاش‌های طیب امینی به عنوان معاون سابق فرماندار شهرستان کوثر، محمدصادق محمدی به عنوان معاون جدید فرماندار شهرستان کوثر معرفی شد.

منبع: تسنیم
کد مطلب: 343272