توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
دولت دوازدهم اولویت برنامه خود را مسئله جوانان قرار دهد
شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۴۶
عرش نیوز : امام جمعه شهمیرزاد از دولت دوازدهم خواست اولویت برنامه های خود را در حوزه جوانان قرار دهد.
به گزارش عرش نیوز به نقل از مرآت ، حجت الاسلام سید داوود احمدپناه در خطبه های امروز نماز جمعه شهمیرزاد که با حضور خادمان حرم رضوی در مسجد دروازه برگزار شد، با اشاره به تنفیذ حکم ریاست جمهوری دولزدهم و تحلیف، اظهار کرد: این دو مراسم یک مراسم تشریفاتی نیست.
امام جمعه شهمیرزاد تصریح کرد: مراسم تنفیذ حکم ریاست جمهوری و تحلیف که رئیس جمهور سوگند می خورد در حقیقت یک مسئولیت در نظام و مشروعیت آن است که رئیس جمهور باید به مردم متعهد و به نظام پایبند باشد.
وی بیان کرد: رئیس جمهور غیر از رای مردم یک تعهد جدیدی را بر عهده داشته باشند و تقاضا داریم نگاهی به نقاط ضعف و قوت دولت گذشته داشته باشد چرا که همه ما نقاط ضعف و قوت داریم اما باید با نگاهی به آن در جهت رفع آن برامد.
احمد پناه از رئیس دولت دوازدهم خواست بیشترین برنامه و اولویت را برای جوانان کشور که مهمترین نیازهای آنان اشتعال، ازدواج و مسکن می باشد، مد نظر قرار دهند.
امام جمعه شهمیرزاد همچنین گفت: مسیولین و رئیس جمهور نگاهی غیر از گذشته به روستاها اشته باشند و با فراهم کردن بستر و امکانات در روستاها، جمعیت را به روستا بازگردانند.
وی ادامه داد: اگر واقعا بسترهای لازم در روستاها فراهم شود، مسئولیت مسیولین نیز کمتر می شود چرا که در روستاها اکثرا به سمت تولید می روند و باری از دوش مسیولین برداشته می شود.
احمد پناه همچنین با اشاره به شروع به کار شورای جدید، از مسئولین خواست بهای بیشتری به شورای شهر دهند و اعضای شورای شهر نیز به مردم خدمت بیشتری کنند و در تغییر مدیریت شهری از موثرین و علمای شهر مشورت بگیرند.
انتهای پیام
کد مطلب: 392070