توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
استاندار سمنان:
خدمات دولت نهم و دهم با خدمات کل نظام برابری می کند
شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۱ ساعت ۱۵:۲۲
استاندار سمنان با بیان اینکه تا قبل از دولت نهم و دهم استان دارای 4 شهرستان بوده است، گفت: تعداد شهرستانهای استان سمنان در دولت نهم و دهم دو برابر شده است.

به گزارش عرش نیوز به نقل از ایسنا منطقه سمنان ، عباس رهی در مراسم ارتقاء سرخه به شهرستان در فرهنگسرای باران سرخه، افزود: خدمات بسیار بزرگ و مطلوبی در دولت نهم و دهم انجام شده است که بعضأ با خدمات کل نظام برابری می کند.

وی با بیان اینکه بیش از 10 هزار میلیارد تومان اعتبار در سه سفر استانی هیئت دولت به استان سمنان اختصاص پیدا کرده است، افزود: سفر اول با 98 درصد،سفر دوم با 78 درصد و سفر سوم با 50 درصد پیشرفت فیزیکی همراه است.

اسستاندار سمنان همچنین گفت: سفر مقام معظم رهبری به استان سمنان نیز با 275 مصوبه و با 222 میلیارد تومان اعتبار همراه بوده است.

رهی اضافه کرد: در مدت 8 سال دولت نهم و دهم 65 هزار واحد مسکونی یارانه دار در استان سمنان ساخته شده است و حدود یک هزار میلیارد تومان تسهیلات با نرخ 4 درصد پرداخت شده است.

وی همچنین توسعه فضاهای آموزشی در دانشگاه سمنان، شاهرود، دامغان و تعداد رشته های تحصیلی در دانشگاه ها را از دیگرخدمات دولت نهم و دهم ذکر کرد

استاندار کرمان در این مراسم گفت: ما باید قدردان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باشیم و به خاطر وجود چنین نظامی شکر گذار خداوند باشیم.

اسماعیل نجار افزود: اگر در عملکرد یک فرد و مسوولی نقصی وجود دارد نباید آن را به حساب کل نظام بگذاریم ولایت فقیه در رأس نظام است و ما باید شکر گذار این نعمت بزرگ باشیم.

وی خاطر نشان کرد: تا زمانی که ما تابع ولایت فقیه و ولی امر مسلمین باشیم دشمنان ما نیز با ما دشمنی می کنند و می خواهند ما از اسلام و قرآن و ولایت فقیه دست برداریم.

استاندار کرمان تصریح کرد: تنها راه سعادت این است که در مسیر ولایت و امامت باشیم.

کد مطلب: 43057