توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
مسیرهای راهپیمایی روز قدس در استان سمنان اعلام شد
پنجشنبه ۱۰ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۷
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان سمنان، زمان و مسیر راهپیمایی روز قدس را در ۲۴ شهر از استان سمنان اعلام کرد.

به گزارش عرش نیوز از سمنان، میدان امام رضا (ع) به سمت مصلا نماز جمعه مسیر راهپیمایی سمنان اعلام شد.

سردار یدالله جوانی مشاور سیاسی نماینده محترم ولی‌فقیه در سپاه پاسداران سخنران آئین بزرگ روز قدس در شهر سمنان اعلام‌شده است.

مردم همیشه درصحنه سمنان، روز جمعه از ساعت 11 صبح با حضور در میدان امام رضا (ع) به سمت مصلا نماز جمعه راهپیمایی می‌کنند.

همچنین راهپیمایی دشمن‌شکن روز قدس نیز در شاهرود ساعت 11 صبح جمعه آغاز و مردم شاهرود از مسیر خیابان تهران از مقابل راهنمایی و رانندگی به سمت مصلا نماز جمعه به راهپیمایی می‌پردازند.

سخنران آئین دشمن‌شکن قدس در این شهرستان سید حسن حسینی شاهرودی نماینده مردم شاهرود و میامی در مجلس شورای اسلامی است.

در شهرستان‌های گرمسار و دامغان نیز سخنرانی روز قدس را نمایندگان این مردم در مجلس شورای اسلامی به عهده‌دارند و مردم این شهرها نیز هم‌زمان با سراسر کشور در روز بزرگ قدس از مردم مظلوم فلسطین دفاع می‌کنند و بار دیگر بر استکبار جهانی و هم‌پیمانانش مرگ می‌فرستند.

به گزارش تسنیم، مردم دامغان از ساعت 11 صبح از میدان شهدا به سمت مصلای نماز جمعه حرکت می‌کنند و بعد از به‌جا آوردن آخرین نماز در ماه مبارک رمضان هم‌زمان با سراسر کشور به راهپیمایی می‌پردازند.

مردم شهرستان‌های گرمسار و آرادان نیز هم‌زمان با مردم سراسر کشور بعد از نماز جمعه به راهپیمایی پرداخته و در این زور از مردم مظلوم فلسطین دفاع می‌کنند.

مسیر راهپیمایی مردم گرمسار از گلزار شهدا به سمت میدان امام خمینی (ره) بوده و مردم از ساعت 11 و 30 دقیقه در این مراسم حضور می‌یابند و سخنران نیز سخنرانی غلامرضا کاتب نماینده مردم شهرستان‌های گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی است.

به گزارش تسنیم راهپیمایی روز قدس در آرادان از ساعت 11 صبح روز جمعه از مسیر مسجد صاحب‌الزمان (عج) خیابان هفت‌تیر، خیابان شهید باهنر، خیابان شهید بهشتی به سمت مصلا نماز جمعه و با سخنرانی سعید افشار نادری فرماندار این شهرستان آغاز می‌شود و در مهدی‌شهر نیز از ساعت 11 صبح روز جمعه مردم شهرستان مهدی‌شهر از میدان شهدا به سمت مصلا نماز جمعه راهپیمایی می‌کنند.

حجت‌الاسلام غلامرضا قندهاری سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان سمنان سخنران راهپیمایی دشمن‌شکن قدس در شهرستان مهدی‌شهر است.

در سرخه نیز مسیر راهپیمایی از میدان ولی‌عصر (عج) میدان آزادی، خیابان ارسطو، بلوار انقلاب، خیابان آیت‌الله فیض و حسینیه سیدالشهدا اعلام‌شده و مردم شهرستان سرخه ساعت 11 در راهپیمایی حضور می‌یابند.

حجت‌الاسلام مصطفی فاطمی بصیر امام‌جمعه سرخه سخنران روز قدس در شهرستان سرخه اعلام‌شده است. همچنین در میامی نیز راهپیمایی از ساعت 11 و 30 دقیقه آغاز و مردم از میدان بسیج به سمت مسجد جامع راهپیمایی می‌کنند.

حجت‌الاسلام غلامرضا صفایی پور امام‌جمعه میامی سخنران روز قدس در میامی است.

کد مطلب: 390676