توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
تغییرات جدید در صدا و سیما
شنبه ۸ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۳۹
پس از استعفای سرافراز و روی کار آمدن عسکری در سازمان صدا و سیما، خبرهایی از تغییر معاون سیما به گوش می رسد.
به گزارش عرش نیوز به نقل از نکته آنلاین، تغییر و تحولات در ساختار مدیریتی سازمان صدا و سیما همچنان ادامه دارد و احتمال تغییر علی اصغر پور محمدی، معاونت سیما که نقش کلیدی در این سازمان دارد افزایش یافته است.

برخی از محافل خبری از احتمال جایگزینی مرتضی میرباقری معاون سابق سیما در زمان ضرغامی، به جای پور محمدی حکایت دارد.

پیش از این پورمحمدی در مراسم تودیع و معارفه مدیر جدید تامین برنامه خارجی سیما تاکید کرده بود که در راستای تغییرات مدیریتی کلان در این سازمان، احتمالاً مسئولیتش را تحویل خواهد داد و در این نشست با تاکید بر اینکه مدیر تامین برنامه از درون سازمان انتخاب شده، عنوان کرد بهتر است مدیران تازه رسانه ملی نیز در بدنه و درون این مجموعه باشند.

‎وی در جلسه ی مدیران سیما تلویحاً اشاره کرده بود امیدوار است مدیری به جای او بیاید که بتواند بهره وری کمی و کیفی سازمانی مجموعه مدیران و پرسنل تلویزیون را به حداکثر ممکن برساند.

همچنین خبرهایی به گوش می رسد که میرباقری پس از چندین جلسه با پورمحمدی از این مسئولیت استقبال کرده است و این احتمال وجود دارد که این تغییرات در ابتدای هفته آینده قطعیت یابد.

میرباقری در دوران ریاست علی لاریجانی و 5 سال اول ریاست ضرغامی، معاونت سیما را برعهده داشت.

به نظر می رسد که رویکرد تغییر مدیریتی در سازمان صدا و سیما ادامه دارد و باید دید که ایا عسکری، رییس جدید این سازمان می تواند انتظارات را برآورده کند.
کد مطلب: 390478