توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
"حلب'" به طور کامل پاکسازی و آزاد شد
پنجشنبه ۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۲۶
سرانجام نیروهای ارتش سوریه و رزمندگان مقاومت توانستند شهر حلب پایتخت اقتصادی سوریه را پس از چهار سال از اشغال گروه‌های تروریستی به طور کامل پاکسازی و آزاد کنند.
به گزارش عرش نیوز، فرماندهی کل ارتش و نیروهای مسلح سوریه در بیانیه ای پاکسازی کامل شهر حلب از تروریسم و تروریست ها را اعلام کرد.

در این بیانیه آمده است که بازگشت امنیت به حلب، پیروزی و موفقیتی است که تحولی راهبردی و نقطه عطفی مهمی در مبارزه با تروریسم و ضربه ای کوبنده به طرح های تروریستی و حامیان آن به شمار می رود.

فرماندهی کل ارتش سوریه تاکید کرد که این دستاورد بزرگ انگیزه ای قوی برای ادامه عمل به وظیفه ملی ارتش در مبارزه و سرکوب تروریسم و بازگرداندن امنیت و ثبات به سراسر خاک سوریه است.

در این بیانیه آمده است: این پیروزی تاکیدی بر قدرت ارتش سوریه و نیروهای هم پیمان در پایان دادن به نبرد با گروه های تروریستی است و نقطه آغازی بر مرحله جدیدی برای شکست تروریسم در سراسر خاک سوریه به شمار می رود.

فرماندهی کل ارتش سوریه بار دیگر از همه افراد مسلح می خواهد که عبرت گرفته و سلاح خود را کنار بگذارند زیرا مبارزه با تروریسم تا آزادسازی آخرین ذره از خاک این میهن سربلند ادامه می یابد./منبع: تسنیم
کد مطلب: 391279
 
 


پربازدیدترین