توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
مدیرکل تعزیرات حکومتی قزوین خبرداد
کاهش ۲۷ درصدی پرونده های تعزیرات حکومتی قزوین نسبت به سال گذشته
يکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۶:۵۷
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قزوین گفت: تعداد پرونده‌های اداره کل تعزیرات حکومتی قزوین نسبت به سال گذشته ۲۷ درصد کاهش داشته است و این کاهش به دلیل عملکرد مطلوب همکاران در واحد‌های نظارتی بوده است.
به گزارش عرش نیوز  محمود احمدی در گفت و گو با خبرنگار تسنیم در قزوین با اشاره به اینکه اداره تعزیرات حکومتی قزوین عملکرد مطلوبی تا به امروز داشته است اظهار کرد: تعداد پرونده‌های اداره کل تعزیرات حکومتی قزوین نسبت به سال گذشته ۲۷ درصد کاهش داشته است و این کاهش به دلیل عملکرد مطلوب همکاران در واحد‌های نظارتی بوده است.

وی افزود: از مردم تقاضا داریم که خود را به عنوان بازوی تعزیرات و دستگاه‌های نظارتی حساب کنند و تخلفات را با سامانه ۱۲۴ صنعت و معدن مطرح کنند تا بدین وسیله پرونده‌ها به سمت اداره تعزیرات حکومتی ارجاع داده شود.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قزوین خاطرنشان کرد: به نسبت برنامه‌هایی که سازمان تعزیرات اعلام کرده است در بخش رسیدگی به پرونده‌ها با رشد چشمگیری کارها را دنبال می‌کنیم و به همین دلیل استان قزوین را جزو استان‌های خوب اعلام کرده‌اند.

احمدی عنوان کرد: میانگین رسیدگی به تخلفات در اداره کل تعزیرات حکومتی قزوین پنج و مدت اجرای پرونده‌ها دو روز است.

وی با تشکر از اصحاب رسانه اظهار کرد: رسانه‌ها در جهت ایجاد امید در اذهان مردم خیلی موثر هستند و رسانه‌ها با آگاهی بخشی و اطلاع رسانی خود نشان می‌دهند که دستگاه‌ها در حال فعالیت هستند.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان قزوین گفت: دستگاه‌هایی چون نیروی انتظامی، معاون بازرسی، سازمان صنعت و معدن، علوم پزشکی، استاندارد و دامپزشکی با اداره کل تعزیرات حکومتی همکاری می‌کنند که از این دستگاه‌ها تقدیر و تشکر می‌کنیم.

احمدی افزود: بیش از ۴۰ میلیارد ریال جمع محکومیت‌های تعزیرات حکومتی قزوین بود که از این مقدار ۲۱ میلیارد ریال را وصول کرده‌ایم که این آمار در سطح سازکان بسیار مطلوب است.

وی گفت: اماکن براساس قانون وظیفه اجرای احکام تعزیرات را دارند ولی به دلیل کمبود نیرو های نظارتی اداره کل تعزیراتی حکومتی گاهی اوقات وظیفه آن‌ها را انجام می‌دهد.

منبع: تسنیم
کد مطلب: 333615