برای اهداء بازوبند پهلواني کشور
دکتر روحانی دهه فجر به سمنان می آید
چهارشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۲ ساعت ۱۵:۲۲
مديركل ورزش و جوانان استان سمنان از اهداء بازوبند پهلواني مسابقات كشتي پهلواني قهرماني كشور در فينال مسابقات كشتي پهلواني جوانان كشور در دهه فجر امسال خبر داد و گفت: اين مراسم با حضور احتمالي رئيس جمهور و ساير مقامات كشوري در سمنان برگزار مي‌شود.
به گزارش عرش نیوز از استان سمنان ،همت هاديان در گفتگو با خبرنگار ایسنا گفت: مسابقات كشتي پهلواني قهرماني كشور در رده سني جوانان با حضور ۳۰ استان كشور در روزهاي ۱۶ لغايت ۱۸ بهمن ماه سالجاري در سمنان برگزار مي شود.

وي تصريح كرد: در جلسه اي كه با حضور نائب رئيس فدراسيون كشتي پهلواني كشور در سمنان برگزار شد، برنامه ريزي شده است تا در روز فينال اين مسابقات طي مراسمي و با حضور دكتر حسن روحاني، رئيس جمهور، و ساير مقامات كشوري، بازوبند پهلواني سال ۹۱ كشور نيز بر بازوی قهرمانان کشور بسته شود.

مديركل ورزش و جوانان استان سمنان با بیان اینکه هماهنگي هاي لازم برای حضور رئيس جمهور در اين مراسم در حال انجام است اضافه كرد: مسابقات كشتي پهلواني قهرماني كشور در رده سني جوانان جام سرداران و سه هزار شهيد استان، گراميداشت ياد و خاطره شهيد حاج حسن شاطري و گراميداشت ايام دهه مبارك فجر در روزهاي ۱۶، ۱۷ و ۱۸ بهمن ماه و با حضور ورزشكاراني از ۳۰ استان كشور در سمنان برگزار مي‌شود.

وی گفت: برپایه هماهنگی های مقدماتی حضور رییس جمهوری تا حدودی قطعی شده اما در صورت عدم حضور ایشان،معاون اول رییس جمهوری و مسوولان ارشد ورزش کشور در این آیین حضور می یابند.
کد مطلب: 193611