توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
شتابزدگی سبب اشکالات فنی آزادراه شده است/ انسداد آزادراه تا 20 اسفند
پنجشنبه ۴ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۲۹
مرزن آباد - معاون وزیر راه وشهرسازی گفت: شتابزدگی مسئولان ادوار گذشته در بهره برداری از این قطعه، سبب شده تا این مسیر ارتباطی دارای اشکالات فنی باشد.
به گزارش عرش نیوز: علی نورزاد بعد از ظر پنجشنبه در گفتگو با خبرنگاران افزود: این امر سبب شد تا به نوعی زمینه نارضایتی بیشتر مردم غرب مازندران و مسافران ورودی از این مسیر را به همراه داشته باشد.

وی افزود: طبق مصوبه این نشست و توافقی که با رئیس بنیاد مستضعفان صورت گرفت قرار شد این مسیر ارتباطی به طور کامل ایمن سازی و در زمان مقرر زیر بار ترافیک برود.

معاون وزیر راه و شهرسازی نیز از بهره برداری تونل شهری مسیر کنارگذر کمربندی نوشهر به چالوس واقع در حوزه استحفاظی چالوس تا پایان سال خبرداد.

وی افزود : این بازدید در حقیقت با هدف بررسی مشکلات و موانع موجود در بهره برداری بموقع این طرح ها انجام شد که سعی خواهیم کرد تا مشکلاتی که در خصوص تملک برخی از املاک متعلق به اشخاص حقیقی در مسیر ساخت این تونل را برطرف و آزاد سازی صورت گيرد.

معاون وزیر راه و شهرسازی میزان پیشرفت فیزیکی تونل شهری چالوس را حدود ۹۵ درصد اعلام و ابراز امیدواری کرد که با تخصیص اعتبارات لازم تا پایان سال این طرح نیز به بهره برداری برسد.

علی نورزاد گفت: بهره‌برداری از این پروژه یکی از فعالیت های عمرانی محسوب شده که در کاهش ترافیک شهری چالوس نقش به‌سزایی دارد.

استاندار مازندران با اشاره به یکپارچه بودن طرح های احداثی و نیمه احداثی افزود:استانداری آمادگی کامل و مشارکت در خصوص حل مشکلات منطقه ای و خدمت به مردم را دارد.

ربیع فلاح جلو داراشاره کرد:ما بایستی آزاد راه مناسب در اختیار مردم قرار دهیم.

به گزارش مهر، در نشست مسئولان راه و شهرسازی و بنیاد مستضعفان مقرر شد با توجه به اينكه در چند نقطه از حاشيه هاي مسير نياز به اجراي طرحهاي تحكيم، جداره سازي و اقدامات اجرايي به منظور ايمن سازي مسير رفت و برگشت قطعه چهارم آزاد راه ميباشد لذا ضرورت دارد نسبت به مسدود شدن مسير تا رفع نواقص اقدام شود.

از آنجا كه آسفالت رويه مسير(توپكا) اجرا نگرديده است لذا ضروري است نسبت به اجراي آن نيز با در نظر گرفتن شرايط جوي در اولين فرصت ممكن اقدام و اقدامات لازم براي نصب عوارضي در مبادي ورودي به قطعه از شمال به جنوب اقدام شود.

شركت آزاد راه تهران – شمال مسئوليت اجراي اين بندها را برعهده داشته و لازم است در كوتاه ترين زمان ممكن اين امور را انجام دهد به همين منظور موافقت شد از تاريخ ۶ / ۱۰ / ۱۳۹۳ لغايت ۲۰ / ۱۲ / ۹۳ نسبت به انسداد مسير آزاد راه اقدام و بلافاصله شركت اقدامات اجرائي را آغاز کند.

شركت ساخت و توسعه زيربناهاي حمل و نقل نسبت به تشكيل كميسيون تحويل اقدام مي نمايد تا همزمان با اتمام اقدامات فوق توسط شركت آزاد راه نسبت به تحويل موقت پروژه اقدام و مقدمات عبور و مرور پس از تحويل موقت را برقرار کند.

همچنين استانداري مازندران تمهيدات لازم را به منظور همكاري مسئولين و نهادهاي مرتبط محلي جهت انجام سريع اقدامات موضوع اين صورتجلسه فراهم آورد.

منبع: مهر
کد مطلب: 346819
 
 


۱۳۹۳-۱۰-۰۴ ۱۸:۰۹:۴۹
اينن ازادراه زدنش اشتباه بود والان هم بايد از زدن ادامش صرف نظر كرد. (61462)