توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
استاندارسمنان:
سمنان قطب دانشگاهی کشور می‌شود
يکشنبه ۷ شهريور ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۹
استاندارسمنان با اشاره به ظرفیت بالای دانشگاهی موجود در کشور گفت: آموزش عالی موردتوجه مدیریت این استان است.

به گزارش عرش نیوز به نقل از، خبرگزاری تسنیم از گرمسار، محمدرضا خباز شامگاه گذشته در آیین افتتاح فاز نخست دانشگاه گرمسار با اشاره به ظرفیت بالای دانشگاهی موجود در استان سمنان اظهار داشت: سمنان قطب دانشگاهی کشور است.

وی با اشاره به فرارسیدن هفته دولت بر ضرورت معرفی خدمات دولت یازدهم به مردم تأکید و تصریح کرد: هفته دولت فرصت مغتنمی است که دستاوردهای دولت در همه زمینه‌ها به مردم بازگو شود.

استاندارسمنان با تشریح اقدامات دولت یازدهم در بخش‌های مختلف اقتصادی و علمی خاطرنشان کرد: خدمات دولت نشان از توجه به توسعه و پیشرفت کشور است.

خباز با بیان اینکه دولت دستاوردهای زیادی را در زمینه اقتصادی داشته است عنوان کرد: امروز میزان نرخ تورم در کشور از 43 به کمتر از 10 درصد رسیده است.

وی با بیان اینکه امروز کشور در همه زمینه‌‌ها به ثبات و آرامش نسبی رسیده است از افزایش تعاملات کشورمان با دیگر کشورها پس از اجرای برجام اشاره کرد و افزود: کشور به‌سوی توسعه و پیشرفت با تکیه‌بر قدرت داخلی و تعاملات خارجی به‌سرعت در حال حرکت است.

استاندارسمنان با اشاره به ظرفیت‌های این استان افزود: استان سمنان دارای مردان بزرگ علمی و فرهنگی بوده و این نشان از قدرت فکری و علمی منطقه است که این استان را استان مردان بزرگ نامیده شده است.

انتهای پیام/

کد مطلب: 390810
 
 


پربازدیدترین