توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
استاندار گیلان:
۴۴۰ مصوبه کارگروه حمایت از تولید در گیلان اجرا می‌شود
چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۰۳
استاندار گیلان با اشاره به تشکیل کارگروه حمایت از تولید در هشت شهرستان این استان، گفت: ۴۴۰ مصوبه کارگروه حمایت از تولید گیلان اجرا می‌شود.
به گزارش عرش نیوز؛محمدعلی نجفی صبح امروز در جمع مدیران این شهرستان، اظهار داشت: بانک‌های استان باید در حوزه ارائه تسهیلات به بنگاه‌های اقتصادی گیلان پیشگام باشند.

وی با تآکید بر اینکه به بانک‌های تذکر می‌دهم، افزود: آمار بالای بیکاری در گیلان با همکاری بانک‌ها و با حضور فعال بخش خصوصی کاهش می‌یابد.

استاندار گیلان با اشاره به به‌زراعی و حرص باغ‌های چای، گفت: در روزهای آینده خبرهای خوبی برای چایکاران گیلان داریم و امیدواریم مشکل باغات چای را رفع کنیم.

نجفی با بیان اینکه کارگروه حمایت از تولید در هشت شهرستان گیلان تشکیل شده است، تصریح کرد: کارگروه حمایت از تولید گیلان تا کنون 440 مصوبه داشته است.

وی حل مشکل اقتصادی و بهبود وضعیت اقتصادی مردم را عاملی موثر در کاهش ناهنجاری دانست و تصریح کرد: به هر میزان که بتوانیم مشکلات اشتغال جامعه را حل کنیم و وضعیت معیشت و اقتصادی مردم را بهبود ببخشیم و خدمات بهتری را در عرصه‌های مختلف از جمله گردشگری و تجارت ارائه دهیم شاهد توسعه گیلان می‌شویم.

استاندار گیلان حل مشکل اشتغال را از جمله اولویت‌های استان دانست و گفت: امیدواریم با تشکیل این کارگروه و بررسی و حل مشکلات کارخانجات و واحدهای تولیدی، شاهد ایجاد اشتغال در استان باشیم.

نجفی با بیان اینکه دعوت از مدیران شبکه بانکی کشور برای حضور در استان می تواند نقش مؤثری را برای حمایت از واحدهای تولیدی استان ایفا کند، اظهار داشت: بیش از 1100 میلیارد تومان از محل صندوق توسعه ملی طرح مصوب به بانک‌ها ارائه شده است.


منبع:تسنیم

کد مطلب: 355413