توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
مدیرکل ورزش و جوانان البرز خبر داد
بررسی طرح ایجاد کلینیک کنترل خشم در کلانشهر کرج
شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۱۵
مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز گفت: نشست بررسی طرح ایجاد کلینیک کنترل خشم با حضور معاون وزیر ورزش و جوانان و جمعی از مسئولان استانی در کرج برگزار می شود.
 
به گزارش عرش نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان البرز، رضا گل محمدی اظهار کرد: این نشست با حضور گلزاری معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان، ترکاشوند شهردار کرج، معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری، اعضای کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر کرج و مسئولان اداره کل ورزش و جوانان ساعت 17 روز دوشنبه 2 تیرماه در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان برگزار می شود.

 
وی افزود: خشم پدیده ای طبیعی بوده و مانند سایر احساسات نشانه سلامت، تندرستی و عواطف انسانی است اما هنگامی که از کنترل خارج شود می تواند به حسی مخرب و ویرانگر تبدیل شده و پیامدهای ناگواری در روابط شخصی و ر تمامی عرصه های زندگی بوجود آورد.

 
گل محمدی بیان کرد: خشم یک نوع احساس است که همواره بین دو حالت متغیر است. خشم می تواند عصبانیت و ناراحتی جزئی و یا در نوع حاد آن واکنشی جنون آمیز باشد.

 
وی با اشاره به آمار ارائه شده از سوی مرکز آمار ایران در سال 1392 گفت: به طور میانگین 70 هزار پرونده نزاع و ضرب و جرح در حوزه های استحفاظی نیروی انتظامی کشور صورت می گیرد و این درحالی است که پزشکی قانونی خبر از آمار بیش از 600 هزار درگیری و نزاع را در سطح کشور می دهد.

 
وی تصریح کرد: با توجه به اهمیت این موضوع و تاثیر آن بر سلامت رفتاری جامعه، ما نیز در حوزه فرهنگی و امور جوانان بر آن شدیم تا با حمایت وزارت ورزش و جوانان و با همکاری شهرداری و شورای اسلامی کرج در خصوص ایجاد کلینیک مشاوره تخصصی برای کنترل و پیشگیری از خشونت در جامعه بویژه در شهر کرج به گفت وگو بنشینیم که امیدواریم این مهم عملی شود.تسنیم
کد مطلب: 275412