توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
تاکسی‌های اردبیل در ۴ نقطه شهری ساماندهی می‌شود
دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۰۵
مدیر عامل سازمان تاکسیرانی اردبیل گفت: با توجه به طرح جدید حمل و نقل و ترافیک شهری که شهرداری موظف به اجرای آن از سال آینده است تاکسی‌های گردشی و خطی در ۴ منطقه شهرداری اردبیل ساماندهی می‌شوند.
به گزارش عرش نیوز، ایمان زمانی بعد از ظهر امروز در جلسه مشترک فرمانداری و شهرداری در ساماندهی تاکسی‌ها در شهر اردبیل اظهار کرد: ما تصمیم گرفتیم تا ۳ هزار و ۴۳۷ دستگاه تاکسی موجود در شهر اردبیل را به گونه‌ای منطقه‌ای کنیم تا تمام شهرک‌ها و مناطق حاشیه شهر اردبیل بتوانند از سرویس‌دهی مناسب آنها استفاده کنند.

وی تصریح کرد: با این کار تمرکززدایی تاکسی‌ها در هسته مرکزی شهر از بین می رود و با افزوده شدن بیش از ۵۰۰ دستگاه تاکسی تعهدی از سال های گذشته که به گردشی تغییر وضعیت می دهند، با پیش‌بینی بیش از یک هزار و ۱۶۳ تاکسی خطی و ۲ هزار تاکسی گردشی سعی و تلاش ما بر این است تا سرویس دهی با کیفیت مناسب انجام شود.

زمانی گفت: برای ما قابل قبول نیست که تمام تاکسی های شهر در حاشیه مرکزی تمرکز یافته و از رفت و آمد آنها و یا ترددشان به اشکال مختلف در مسیرهای جدید جلوگیری شود و قصد ما بر این است تا شهرک های جدید به ویژه شهرک بیله سهران و مسکن مهر شام اسبی را شاهد سرویس ها تاکسی گردشی و خطی کنیم تا مردم در تردد روزانه خود با مشکلی رو به رو نشوند.

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی اردبیل بیان کرد: در طرح جامع حمل و نقل و ترافیک شهری که از سال آینده اجرایی می شود نسبت به پراکنش و بلوک بندی حرکت تاکسی ها اقدامات لازم انجام می شود و سعی بر این است تا ضعف ها و کاستی های احتمالی نیز در این بخش برطرف شود.

انتهای پیام/ ب
کد مطلب: 337126