توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
اولین کلنگ اعتبارات ماده 180در چاروسا زده شد
دوشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۱۶
نماینده شهرستان های کهگیلویه،بهمئی،چرام و لنده در مجلس گفت: اولین کلنگ اعتبارات ماده 180در چاروسا زده شد.

به گزارش عرش نیوز؛حجت الاسلام سید علی محمد بزرگواری با بیان اینکه حضور مسئولان در مناطق محروم و کمتر توسعه ‌یافته سبب خوشحالی اهالی آن مناطق، برداشتن موانع و مشکلات و تسریع در روند فعالیت‌های عمرانی می‌شود عنوان کرد: یکی از مهمترین مشکلات شهرستان کهگیلویه راه های روستایی و شهری می باشد که نسبت به این مشکل تلاش خواهیم کرد.

نماینده شهرستان های کهگیلویه،بهمئی،چرام و لنده در مجلس بیان کرد: با پیشرفت روستاها و حل مشکلات آنها از مهاجرت آنها به شهر جلوگیری می شود و مردم کمتر به فکر مهاجرت می افتند دولت باید خدمات به روستاها را بیشتر کند تا مردم از آمدن به شهرها جلوگیری کنند.

بزرگواری با اشاره به وضعیت نامناسب آسفالت راه‌های روستایی بخش چاروسا و دیشموک درشهرستان کهگیلویه افزود: آسفالت راههای روستایی این شهرستان با اولویت بندی تعریض و بهسازی خواهند شد.

وی تصریح کرد: تاکنون ریالی از اعتبارات ماده 180 به استان ما تخصیص داده نشده است،و اولین اعتبار در ماده 180کلنگ زنی جاده دهدشت به قلعه رئیسی و دیشموک می باشد.

ادامه داد: مشکل از مسئولان استانی نیست که پروژه‌های عمرانی راکد هستند؛ بلکه مشکل از سوی دولت است که تاکنون اعتباری برای پروژه‌های عمرانی تزریق نکرده است.

نماینده چهارگانه استان اظهار داشت: مشکل عمده‌ای که اکنون در روستاهای شهرستان های کهگیلویه بیشتر دیده می‌شود مشکل راه روستایی است که نیاز است با اهتمام ویژه‌ راه و شهرسازی به این روستاها توجه کنند.

منبع:فارس

کد مطلب: 317524