توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس:
افت قیمت نفت بر روند تولید در پارس جنوبی تاثیرگذار نیست
پنجشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۲۹
رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: افت قیمت نفت بر روند تولید در پارس جنوبی تاثیرگذار نیست.

به گزارش عرش نیوز؛غلامرضا تاجگردون چهارشنبه‌شب در نشست اعضای کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با وزیر نفت و مدیران ارشد صنعت نفت اظهار داشت: پارس جنوبی از مناطق مهم کشور در حوزه انرژی است و همه برای توسعه فازهای در دست اجرا در این منطقه اهتمام داریم.

وی افزود: تامین مالی پروژه‌های در دست اجرا در پارس جنوبی امری بسیار مهم است و مجلس شورای اسلامی همکاری لازم را خواهد داشت و امیدواریم با تلاش دولت و مجلس شاهد پیشرفت مطلوبی در این منطقه باشیم.

رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: دیدار نمایندگان مجلس و اعضای کمیسیون برنامه و بودجه از پارس جنوبی یک دیدار خوب و تاثیرگذار است و امیدواریم با تعامل و همکاری دوجانبه شاهد موفقیت و پیشرفت بیشتری باشیم.

تاجگردون با اشاره به افت قیمت نفت و تاثیر این مسئله بر توسعه پارس جنوبی تصریح کرد: با برنامه‌ریزی مناسب و با تلاش مضاعف اجازه نمی‌دهیم که افت قیمت نفت بر روند تولید از میدان‌های مشترک به ویژه پارس جنوبی تاثیرگذار باشد.

وی بیان کرد: در نشست مشترک صنعت نفت و کمیسیون برنامه و بودجه، راهکارهای لازم برای تامین مالی پروژه‌های پارس جنوبی تدوین شده و امیدواریم به نتایج مورد نظر برسیم.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: از مهم‌ترین مسایل در بودجه سال آینده، توسعه میادین مشترک و به ویژه توسعه فازهای پارس جنوبی است و کمیسیون برنامه و بودجه از تمام توان خود برای برنامه‌ریزی صحیح و مناسب بهره می‌برد.

منبع:فارس

کد مطلب: 349826