توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
فرمانده سپاه قزوین:
آسیب‌های ماهواره در جامعه تبیین شود
شنبه ۸ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۲۰:۲۷
فرمانده سپاه صاحب‌الامر قزوین گفت: رسانه‌ها آسیب‌های ماهواره را به مردم گوشزد کرده و اهداف ایجاد شبکه‌های ماهواره‌ای را برای جامعه تبیین کنند.
به گزارش عرش نیوز، سردار محمد شاهرخی عصر امروز در کارگروه مقابله با دجالواره اظهار کرد: رسانه‌ها نقش اساسی در زمینه فرهنگسازی دارند و باید با اقدامی جهادی در راستای مقابله با آسیب‌های ماهواره فعالیت کنند.

وی با اشاره به اهداف ایجاد شبکه‌های ماهواره‌ای عنوان کرد: دشمنان با راه‌اندازی این شبکه‌ها به دنبال انحراف افکار عمومی به سمت مسائل پوچ هستند و می‌خواهند که از این طریق به اهداف شوم خود برسند که در این زمینه وظیفه بسیجیان و مسولان بسیار سنگین است.

شاهرخی با تأکید بر نقش رسانه‌ها در پیشگیری از آسیب‌های ماهواره بیان کرد: رسانه‌ها آسیب‌های ماهواره را به مردم گوشزد کرده و اهداف ایجاد شبکه‌های ماهواره‌ای را برای جامعه تبیین کنند.

فرمانده سپاه حضرت صاحب الامر‌(عج) استان قزوین بیان کرد: شجره طیبه بسیج نهادی است که با توجه به عملکرد مثبت و مثمرثمرش همواره در معرض آسیب‌ها و خطرات بسیار زیادی از سوی دشمنان قسم‌خورده انقلاب قرار دارد.

وی افزود: این نهاد برای رهایی از بند این توطئه‌ها وآفت‌ها و برای دوام و قوام و حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی باید همواره دارای برنامه و آمادگی کامل باشد که بسیجیان این امر را تحقق می‌بخشند.

شاهرخی بصیرت را یکی از راه‌های مقابله با دشمن دانست و بیان کرد: جریان‌شناسی، دشمن‌شناسی و مطیع امر ولایت فقیه بودن از مولفه‌های رسیدن به بصیرت و بصیرت‌افزایی است که باید این مولفه‌ها را در خود تقویت کنیم.

فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین اذعان کرد: هجوم دشمنان اسلام از طریق شبکه‌های ماهواره‌ای به خانه‌های مردم بسیار عامل خطرناکی است که بسیجیان وظیفه مقابله با این پدیده شوم را دارند.

وی بیان کرد: خانواده‌ها و به ویژه نسل جوان در رابطه با تهدیدات ماهواره با دقت و هوشیاری کامل عمل کنند و مراقب جنگ نرم و هجوم فرهنگی دشمن باشند.

فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین گفت: بسیجیان باید با کسب اطلاعات در زمینه مشکلات ماهواره‌ها، جامعه را از آسیب‌های این دجالواره آگاه کنند و با عزمی راسخ به مقابله با این پدیده شوم بپردازند.

منبع: تسنیم
کد مطلب: 336127