توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
لیگ دسته اول فوتسال استان قم
آرش صدرنشین شد، دیدار سید ذاکر و آتلیه طهران به تعویق افتاد
پنجشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۲۰:۲۰
قم - هفته سوم مسابقات فوتسال لیگ دسته اول باشگاه‌های استان قم با صدرنشینی آرش و تعویق دیدار تیم‌های سید ذاکر و آتلیه طهران همراه بود.
به گزارش عرش نیوز: هفته سوم رقابت‌های فوتسال لیگ دسته اول باشگاه‌های استان قم عصر پنج شنبه برگزار شد و تیم فوتسال ارش با پبروزی پرگل برابر امید به صدر جدول رده بندی تکیه زد.

در مسابقات برگزار شده، تیم فوتسال آرش در سومین بازی خود به سومین برد پیاپی خود دست یافت و موفق شد تیم بحران زده امید را با حساب ۷ بر ۲ شکست دهد.

تیم فوتسال صدراسیستم نیز همانند آرش در سومین بازی خود طعم شیرین پیروزی را چشید و در مصاف با تیم ۶ امتیازی پاس موفق شد ۶ بر ۲ به پیروزی برسد و با تفاضل گل کمتر نسبت به آرش در رده دوم جدول رده بندی قرار گیرد.

تیم تجهیزات آشپزخانه ایران نیز این هفته به مصاف تیم انتهای جدولی شهید رئیس کرمی رفت و با پیروزی قاطع ۵ بر یک برابر این تیم خود را به جمع بالانشینان رساند تا شکست برابر آرش در هفته نخست را از اذهان بیرون کند.

تیم آهن آلات خلیج فارس نیز پس از ۲ باخت پی در پی سرانجام رنگ برد را دید و در دیدار برابر تیم آتلیه طهران نوین موفق به کسب پیروزی ۳ بر صفر شد تا وضعیت خود را در جدول رده بندی اندکی بهبود بخشد.

تیم فوتسال آپکوپارس نیز این هفته در مصاف با تیم صدرنشین شهرداری ۵ بر ۲ به برتری رسید و ضمن تحیمل نخستین شکست به تیم شهرداری قم، این تیم را از صدر جدول به رده پنجم فرستاد.

تیم فوتسال مقاومت نیز در بازی با نبرد با ۳ گل به پیروزی رسید و دیدار تیم‌های سید ذاکر و آتلیه طهران که گل سرسبد بازی‌های این هفته بود به دلیل اتفاق عجیبی در سالن شهید حیدریان برگزار نشد.

در حالی که دو تیم در حال آماده شدن برای حضور در میدان بودند و تماشاگران زیادی نیز در سالن، منتظر آغاز این مسابقه بودند، کارکنان اداره کل ورزش و جوانان قم با حضور در سالن اعلام کردند که زمان برگزاری مسابقه دو تیم، متعلق به سانس تمرینی فوتسال آن‌ها است.

بدین ترتیب هفته سوم لیگ دسته اول فوتسال باشگاه‌های قم بدون برگزاری مهم‌ترین مسابقه خود پایان یافت.

منبع: مهر
کد مطلب: 358628