توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
کارت رانندگان فاقد بیمه سلامت در چهارمحال و بختیاری باطل می‌شود
يکشنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۰۶
مدیرکل حمل ونقل وپایانه های چهارمحال وبختیاری گفت : با استقرار سامانه نظارتی جدید ، کارت های هوشمند رانندگان دارای کارت سلامت فاقد اعتبار با روش رایانه ای و خودکارغیر فعال می شود.
به گزارش عرش نیوز، فریبرز کرمی، اظهار کرد: کارت سلامت به عنوان یکی از شرایط لازم جهت صدور یا تمدید مجوز فعالیت راننده می باشد و تاکنون این موضوع در زمان مراجعه راننده جهت صدور و تمدید کارت هوشمند به صورت دستی کنترل می شد.

وی خاطرنشان کرد: بر اساس رابطه ای سامانه ای کارت سلامت و کارت هوشمند رانندگان ، از این پس تمدید اعتبار کارت سلامت به عنوان پیش شرط اخذ اعتبار کارت هوشمند است و کارت های هوشمند رانندگان باکارت سلامت فاقد اعتبار قانونی ، بصورت هوشمند غیر فعال می شود.

مدیرکل حمل ونقل وپایانه های چهارمحال وبختیاری گفت : رانندگان استان چهارمحال و بختیاری باید حداقل ۷۲ ساعت قبل از اتمام اعتبار کارت سلامت خود با مراجعه با یکی از مجریان طب کار طرف قرار داد سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای در سراسر کشور ، نسبت به تمدید آن اقدام نمایند.

کرمی افزود: تعداد ۱۹ هزار و۷۰۰ راننده در استان چهرمحال و بختیاری دارای کارت هوشمند می باشندکه از این تعداد ۱۴ هزار راننده در بخش حمل ونقل کالا و تعداد۵ هزار و ۷۰۰ راننده در بخش حمل و نقل مسافر با ناوگان عمومی فعالیت دارند.

وی گفت : برای اجرای این طرح ،۲ مرکز طب کار درشهرستان های شهرکرد و بروجن جهت ارائه خدمات معاینه و صدور کارت سلامت فعال هستند.
منبع:تسنیم
کد مطلب: 261120