توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
پذیرش مسئولیت جدید عامل رفتن من از سازمان حج و زیارت شد
شنبه ۴ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۲۲
رئیس سابق سازمان حج و زیارت گفت: با توجه به انتصاب بنده به‌عنوان مشاور اقتصادی معاون اول رئیس‌جمهوری در امور عراق تصمیم بر آن شد تا در حوزه‌ای غیر از ریاست در سازمان حج و زیارت فعالیت داشته باشم.
به گزارش عرش نیوز، سعید اوحدی گفت: بنده چندی قبل از سوی اسحاق جهانگیری به‌عنوان مشاور اقتصادی معاون اول رئیس جمهوری در عراق منصوب شده‌ام. بعد از این انتصاب استعلامهای لازم مبنی بر دوشغله بودن و دو جایگاه اداری یعنی ریاست سازمان حج و زیارت و مشاور اقتصادی معاون اول گرفته شد و در نهایت این موضوع از جانب متولیان امر مورد توجه و بررسی قرار گرفت.

رئیس سابق سازمان حج و زیارت تصریح کرد: بعد از اینکه مشخص شد که انتصاب بنده به‌عنوان مشاور معاون اول و مسئولیت در سازمان حج و زیارت در یک زمان مصداق دوشغله بودن محسوب می‌شود با درخواستی که مطرح کردم و موافقت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از فعالیت به‌عنوان مسئول در سازمان حج و زیارت فارغ شدم.

اوحدی تأکید کرد: خود را تابع محض قانون می‌دانم و در هر جایگاهی به‌دنبال خدمت رسانی به نظام جمهوری اسلامی ایران و مردم هستم.

وی انتخاب حمید محمدی به‌عنوان سرپرست سازمان حج و زیارت را انتصابی شایسته دانست و تصریح کرد: امیدواریم سرپرست جدید سازمان حج و زیارت که آشنایی کاملی با این حوزه دارد و تا کنون در جایگاه معاونت حج، عمره و عتبات فعالیت داشته به موفقیت روزافزون دست پیدا کند.

مشاور اقتصادی معاون اول رئیس جمهوری در عراق عنوان کرد: در مدت سه سال و اندی که در سازمان حج و زیارت فعالیت داشتم تمامی سعی خود را در جهت رشد حضور زائران برای عتبات عالیات، نظم‌بخشی و احقاق حق زائران به‌ویژه در فاجعه منا انجام دادم.

اوحدی افزود: امیدواریم تمهیدات، اهداف و برنامه‌های مدنظر برای زائران عتبات عالیات به‌خوبی ادامه یابد.

به گزارش تسنیم، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی عصر امروز شنبه در حکمی حمید محمدی معاون حج، عمره و عتبات سازمان حج و زیارت را به‌جای سعید اوحدی به‌عنوان سرپرست سازمان حج و زیارت منصوب کرد.

همچنین سید رضا صالحی امیری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی جداگانه، «سعید اوحدی» را به‌عنوان مشاور خود منصوب کرد.
منبع: تسنیم
کد مطلب: 391324