توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
پذیرش مسئولیت جدید عامل رفتن من از سازمان حج و زیارت شد
شنبه ۴ دی ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۲۲
رئیس سابق سازمان حج و زیارت گفت: با توجه به انتصاب بنده به‌عنوان مشاور اقتصادی معاون اول رئیس‌جمهوری در امور عراق تصمیم بر آن شد تا در حوزه‌ای غیر از ریاست در سازمان حج و زیارت فعالیت داشته باشم.
به گزارش عرش نیوز، سعید اوحدی گفت: بنده چندی قبل از سوی اسحاق جهانگیری به‌عنوان مشاور اقتصادی معاون اول رئیس جمهوری در عراق منصوب شده‌ام. بعد از این انتصاب استعلامهای لازم مبنی بر دوشغله بودن و دو جایگاه اداری یعنی ریاست سازمان حج و زیارت و مشاور اقتصادی معاون اول گرفته شد و در نهایت این موضوع از جانب متولیان امر مورد توجه و بررسی قرار گرفت.

رئیس سابق سازمان حج و زیارت تصریح کرد: بعد از اینکه مشخص شد که انتصاب بنده به‌عنوان مشاور معاون اول و مسئولیت در سازمان حج و زیارت در یک زمان مصداق دوشغله بودن محسوب می‌شود با درخواستی که مطرح کردم و موافقت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از فعالیت به‌عنوان مسئول در سازمان حج و زیارت فارغ شدم.

اوحدی تأکید کرد: خود را تابع محض قانون می‌دانم و در هر جایگاهی به‌دنبال خدمت رسانی به نظام جمهوری اسلامی ایران و مردم هستم.

وی انتخاب حمید محمدی به‌عنوان سرپرست سازمان حج و زیارت را انتصابی شایسته دانست و تصریح کرد: امیدواریم سرپرست جدید سازمان حج و زیارت که آشنایی کاملی با این حوزه دارد و تا کنون در جایگاه معاونت حج، عمره و عتبات فعالیت داشته به موفقیت روزافزون دست پیدا کند.

مشاور اقتصادی معاون اول رئیس جمهوری در عراق عنوان کرد: در مدت سه سال و اندی که در سازمان حج و زیارت فعالیت داشتم تمامی سعی خود را در جهت رشد حضور زائران برای عتبات عالیات، نظم‌بخشی و احقاق حق زائران به‌ویژه در فاجعه منا انجام دادم.

اوحدی افزود: امیدواریم تمهیدات، اهداف و برنامه‌های مدنظر برای زائران عتبات عالیات به‌خوبی ادامه یابد.

به گزارش تسنیم، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی عصر امروز شنبه در حکمی حمید محمدی معاون حج، عمره و عتبات سازمان حج و زیارت را به‌جای سعید اوحدی به‌عنوان سرپرست سازمان حج و زیارت منصوب کرد.

همچنین سید رضا صالحی امیری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی جداگانه، «سعید اوحدی» را به‌عنوان مشاور خود منصوب کرد.
منبع: تسنیم
کد مطلب: 391324
 
 


پربازدیدترین
پربحث ترین
عملکرد دولت یازدهم درباره فیش های حقوقی نجومی چگونه بود؟
عالی بود
خوب بود
می توانست بهتر باشد
بسیار ضعیف بود
اصلا برخوردی با حقوق های نجومی نشد