توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
آمریکا آرزوی منزوی‌کردن ایران را به گور می‌برد
آیت‌الله شاهچراغی: مردم و مقام معظم رهبری سیلی محکمی به رئیس‌جمهور آمریکا زدند
شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۴۶
آیت الله سید محمد شاهچراغی امام جمعه سمنان امام جمعه سمنان با اشاره به اینکه آمریکا آرزوی منزوی‌کردن ایران را به گور می‌برد؛ حضورگسترده مردم در راهپیمایی امروز را سیلی محکم آنها به ترامپ دانست و گفت: البته رهبر انقلاب با سخنان قاطعانه خودشان در برابر تهدیدات ترامپ، سیلی نخست را به وی زدند.
به گزارش عرش نیوز، آیت‌الله سید محمد شاهچراغی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه سمنان که همزمان با سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور گسترده و دشمنشکن مردم این شهر در مسجد امام خمینی (ره) سمنان برگزار شد؛ ضمن تقدیر از حضور گسترده مردم استان سمنان در راهپیمایی امروز اظهار داشت: براساس گزارش‌های رسیده حضور مردم استان سمنان در راهپیمایی 22 بهمن امسال بیش از 2 برابر سال‌های گذشته بوده است و همه اقشار از زن و مرد و پیر و جوان در این راهپیمایی حضور داشته‌اند و باید از این مردمی که به ندای مقام معظم رهبری لبیک گفتند؛ تقدیر کنیم.

 
وی با اشاره به اینکه باید مردمی که در همه صحنه‌ها به ویژه یوم‌الله 22 بهمن حضور دارند تقدیر شود افزود: ملت بزرگ ایران در سراسر کشور امروز با حضور گسترده و دشمن شکن خود در خیابان‌ها، پاسخ خوب و محکمی را به یاوه‌گوئی‌های رئیس جمهور تازه‌کار آمریکا دادند.

 
نماینده ولی فقیه در استان سمنان با بیان اینکه مردم ایران امروز با این حضور خود، سیلی محکمی را به رئیس جمهور آمریکا زدند عنوان کرد: البته سیلی نخست را مقام معظم رهبری با جمله‌های خودشان خطاب به سران آمریکا مبنی بر اینکه که ما از تهدیدات شما نمی‌هراسیم؛ به ترامپ زدند.

 
آیت‌الله شاهچراغی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری درباره جلوه‌گر شدن چهره استکباری و فاسد آمریکا با به روی کار آمدن ترامپ و در جریان انتخابات ریاست جمهوری این کشور بیان کرد: آمریکا خراب و رسوا بود؛ اما امروز خراب‌تر و رسوا‌تر شده است.

 
وی با بیان اینکه سران آمریکایی با دستان خودشان دارند آبروی نداشته خود را می‌برند تصریح کرد: همه رؤسای جمهور آمریکا دشمن اسلام و جمهوری اسلامی‌اند و این موضوع جدید و قدیم ندارد.

 
عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه سران آمریکایی چه جدید و چه قدیم آن‌ها تنها یک هدف «منزوی کردن جمهوری اسلامی ایران» را دنبال می‌کنند خاطرنشان کرد: دشمن به دنبال به انزوا کشاندن جمهوری اسلامی ایران و تضعیف جایگاه ولایت فقیه و مقام معظم رهبری است؛ اما دشمنان این آرزوی خود را به طور حتم به گور خواهند برد.

 
آیت‌الله شاهچراغی با اشاره به اینکه مردم استان سمنان و سراسر کشور با حضور گسترده خود در راهپیمایی 22 بهمن امسال به آمریکا این پیام را دادند که تا آخر در برابر شیطان بزرگ ایستاده‌اند و از این راه خود کوتاه نمی‌آیند تأکید کرد: البته این ایستادگی سه شرط مهم دارد که باید به آن توجه کرد.

 
وی «اتکا و امیدبستن به خداوند»، «اتحاد و همبستگی ملت» و «اطاعت از مقام معظم رهبری و ولایت» را سه شرط مهم ایستادگی در برابر خدعه‌های شیطانی آمریکا دانست و با اشاره به اینکه راهپیمایی امروز ملت ایران که با حضور همه طیف‌های سیاسی و فکری با وجود اختلاف در سلایق و در عین وحدت برگزار شد؛ جلوه وحدت و نشان‌دهنده اتحاد همه ملت ایران در مقابله با دشمن بود اظهار داشت: کشور ایران یک خط بیشتر ندارد و آن هم خط ولایت و امام خمینی (ره) و امام خامنه‌ای است.

 
امام جمعه سمنان با بیان اینکه ملت بزرگ ایران همواره در این خط در حال حرکت است گفت: ملت بزرگ ایران در راهپیمایی امروز با هر نظر و سلیقه‌ای نشان داد که در برابر دشمن «ید واحده» است.

 
آیت‌الله شاهچراغی با اشاره به اینکه ملت قهرمان ایران در سال‌های بعد از انقلاب اسلامی «ما می‌توانیم» را به عمل تبدیل کرده است گفت: امروز و در نظام جمهوری اسلامی ایران «ما می‌توانیم» جلوه‌گر شده و در همه زمینه‌ها پیشرفت خوبی در کشور حاصل شده است.

 
وی با اشاره به اینکه ملت بزرگ ایران در 22 بهمن سال 1357 رژیم منحوس 2500 ساله شاهنشاهی را به زباله‌دان تاریخ ریخت تصریح کرد: ایرانیان قهرمان در این روز زندگی ننگین خاندان پهلوی را از جغرافیای کشور پاک کردند.

 
نماینده ولی فقیه در استان سمنان به سالروز فرمان تاریخی امام خمینی (ره) درباره ارتداد سلمان رشدی و حکم قتل این مرتد از دین مبین اسلام در بیست و پنجم بهمن ماه سال 1367 عنوان کرد: متأسفانه برخی از افراد غرب‌زده در آن روز در کشور می‌گفتند که این حکم امام خمینی (ره) ایران را منزوی خواهد کرد؛ اما باید در پاسخ به این افراد گفت که این حکم امام خمینی (ره) دنیا را تکان داد و در همان زمان بیش از 100 هزار نفردر انگلستان  در حمایت از این حکم امام خمینی (ره) راهپیمایی کردند.

 
انتهای پیام/
کد مطلب: 391720
 
 
 


پربازدیدترین