توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
نماینده مردم کنگاور در مجلس تاکید کرد
پاسخ‌گویی مسئولان در مورد سرقت اشیاء تاریخی از معبد آناهیتا
چهارشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۲۲
نماینده مردم کنگاور، صحنه و هرسین در مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولان مربوطه باید در مورد سرقت اشیاء تاریخی از معبد آناهیتا واقع در شهرستان کنگاور بررسی‌های لازم را انجام بدهند و نتیجه را اعلام کنند.
عرش نیوز به نقل از فارس حجت‌الاسلام وحید احمدی امروز  اظهار داشت: سرقت اشیاء تاریخی از معبد آناهیتا اتفاق افتاده و به مسئولان مربوطه در دولت تذکر داده‌ایم.

 
وی با تاکید بر اینکه منتظر پاسخ مسئولان مربوطه در این خصوص هستیم، بیان داشت: سنجش میزان موفقیت یا عدم موفقیت مدیران نیازمند سپری شدن زمان و حصول نتایج برنامه‌ریزی‌های مدیران است.

 
احمدی ابزار قانونی نظارت نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی بر عملکرد مدیران را برای بهبود امور و دفاع از حق مردم بیان کرد و افزود: در مورد سرقت اشیاء تاریخی در معبد آناهیتا واقع در شهرستان کنگاور باید به مردم پاسخ داده شود.

 
نماینده مردم کنگاور، صحنه و هرسین در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه مسئولان مربوطه باید بررسی‌های لازم را انجام بدهند و نتیجه را اعلام کنند، بیان داشت: ما پیگیری لازم را با جدیت انجام می‌دهیم.

 
این مسئول متذکر شد: افکار عمومی از نمایندگان انتظار دارند در مقابل مشکلات و بی‌کفایتی مدیران بی‌تفاوت نباشند و دقیق، حساب‌شده و در چارچوب قانون برخورد کنند.
کد مطلب: 274522