توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
۱۹۳ شهرستان در كشور فاقد ادارات تعزيرات حكومتی است
دوشنبه ۳ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۰۴
معاون توسعه مديريت و منابع سازمان تعزيرات حكومتی كشور گفت: در حال حاضر ۱۹۳ شهرستان در كشور فاقد اداره تعزيرات هستند.
به گزارش عرش نیوز؛علی جمشیدی پیش از ظهر دوشنبه در مراسم تكریم و معارفه مدیركل تعزیرات حکومتی خراسان شمالی، ضمن گرامیداشت هفته بسیج، اظهار داشت: با فداكاری ها و ایثارگری رزمندگان در دوران دفاع مقدس و همچنین بسیجی های آن زمان در حال حاضر كشور در وضعیت مطلوب و امنی به سر می برد.

وی در ادامه با اشاره به تدوین برنامه پنج ساله در سازمان تعزیرات حکومتی کشور، افزود: یكی از شاخص های مهم در این سازمان رسیدگی به پرونده ها در كمترین زمان است كه در این راستا تمامی پرونده های ورودی سه سال گذشته در سازمان مختومه شده است.

این مسئول با اشاره به اقدامات موثر سازمان تعزیرات در زمینه کاهش پرونده های ورودی نیز، افزود: امسال پرونده های ورودی به سازمان ۲۶ درصد كاهش یافته است.

وی همچنین از كسب مقام دوم سازمان تعزیرات در بخش سلامت اداری خبر داد و اظهار کرد: تلاش می شود سلامت اداری در این سازمان به صورت روز افزون ارتقا یابد.

جمشیدی در بخش دیگری از سخنان خود با تاكید بر تلاش همگانی به منظور تحقق اقتصاد مقاومتی تصریح كرد: اگر همه سیاست های مقاومتی به خوبی رعایت شود به طور حتم اقتصاد كمتر صدمه می بیند.

وی در خصوص آیین تكریم و معارفه مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان شمالی نیز اضافه كرد: چرخش شغلی باعث غنای شغل و شاغل می شود.

جمشیدی عنوان كرد: زمانی كه جابجایی بین مدیران صورت می گیرد افراد با مشكلات جدیدی مواجه می شوند كه فرد به خلاقیت بیشتر سوق داده می شود و از این جهت توسعه سازمانی نیز صورت می گیرد.

در این آئین داریوش جودكی به عنوان مدیركل اداره تعزیرات حكومتی خراسان شمالی معرفی شد و از تلاش های محمدمهدی مهاجریان مقدم، مدیرکل سابق تعزیرات حکومتی استان تقدیر شد.

منبع:مهر

کد مطلب: 334129