توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
فرماندار دورود:
سد مروک دورود، بهمن‌ماه امسال به بهره‌برداری می‌رسد
يکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۸:۳۴
فرماندار دورود گفت: سد مروک ۹۶ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و این جلسه به‌منظور هماهنگی برای ایجاد مقدمات افتتاح این پروژه مهم زیر بنائی برگزارشده است و انشاء الله سد مروک در بهمن‌ماه امسال به بهره‌برداری می‌رسد.
به گزارش عرش نیوز: ماشاالله نعمتی عصر امروز در بازدید از سد مروک دورود اظهار داشت: سد مروک از سدهای مهم استان لرستان است که با توجه به پیشرفت فیزیکی در سفر رئیس‌جمهور به استان لرستان بر اتمام آن در سال جاری تأکید شده است.

وی با اشاره به تأکید استاندار لرستان بر بهره‌برداری از سد مروک دورود افزود: استاندار لرستان بر اتمام این پروژه تأکید فراوان داشته و در این راستا چندین بار روزانه و شبانه برای بازدید از روند اجرائی این پروژه به منطقه سفر کرده است.

‌فرماندار دورود با اشاره به بهره‌برداری از این سد در بهمن‌ماه بیان کرد: سد مروک ۹۶ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و این جلسه به‌منظور هماهنگی برای ایجاد مقدمات افتتاح این پروژه مهم زیربنائی برگزارشده است و انشاءالله سد مروک در بهمن‌ماه امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

وی تصریح کرد: کارگران این سد حقوق معوقه دارند که ۲ ماه از ۳ ماه حقوق معوقه کار گران سد مروک دورود با هماهنگی‌هایی که انجام‌شده است ظرف هفته آینده به آنان پرداخت می‌شود.

نعمتی گفت: مسائل و مشکلات مردم روستای گوشه در بالادست سد مروک در جلسه‌ای با حضور بخشدار سیلاخور و مسئولان و مدیران سد مروک بررسی و برای مشکلات آنان مرتفع می‌شود.

منبع: تسنیم
کد مطلب: 354226