توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
عضو کمیسیون بودجه مجلس: تدبیر دولت، تورم را به 20 درصد رساند
چهارشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۲۵
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت : دولت یازدهم با اتخاد سیاست های موثر در سال 93، نرخ تورم را از 43 درصد به حدود 20 درصد رساند.
به گزارش عرش نیوز؛'هادی قوامی' روز چهارشنبه در سالروز سفر رهبر انقلاب به اسفراین در آیین افتتاح دو طرح آموزشی ساخته شده از محل اعتبارات این سفر گفت: برنامه دولت این است که نرخ تورم را تا پایان امسال به 15 و در سال آینده به 10 درصد کاهش دهد.

وی با اشاره به لایحه خروج از رکود و تورم و همچنین لایحه تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت در مجلس گفت: امید است بتوانیم با نهایی کردن این دو لایحه، فضای رونق و سازندگی بر اقتصاد کشور حاکم شود.

نماینده مردم اسفراین در مجلس با اشاره به برکات فراوان سفر رهبر معظم انقلاب به این استان گفت: در سه سالی که کشور به علل متعدد با 'خشکسالی بودجه' مواجه بود، خراسان شمالی به برکت سفر رهبری، اعتبارات خوبی را در بخشهای مختلف دریافت کرد.

در این آیین دو آموزشگاه ابتدایی مشتمل بر 15 کلاس درس، که با صرف 20 میلیارد و 941 میلیون ریال از محل اعتبارات سفر رهبری ساخته شده است، به بهره برداری رسید.

شهرستان 127 هزار نفری اسفراین، 22 مهرماه 1391 میزبان رهبر معظم انقلاب اسلامی بود.

منبع:ایرنا
کد مطلب: 320520
 
 


شهرام رهنمای خرمی
۱۳۹۳-۰۷-۲۳ ۱۹:۳۳:۲۳
از پستوهای تاریک خود در آیید و به جای تجلیل از شاهکارهای خود به درون اتاق شیشه ای بیایید تا آنچه در درون ملت می گذرد بر همگان آشکار شود / این آمارهای خود ساخته را ول کنید مردم غرق در گرانی و تورم و فلاکتند / با این آمارها مردم را آزار ندهید/ اکثر ملت در آمدشان نصیب بانک های و موسسات ربا خوار و هزینه اجاره خانه و کمی هم به قوت روزانه می شود / نا امیدی در چهره مردم هویداست / (59434)