توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
تقویت قوای سه گانه زمینه‌ساز ایجاد توسعه پایداراست
يکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۲
نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی گفت: تقویت قوای سه گانه در نظام جمهوری اسلامی زمینه‌ساز ایجاد توسعه پایدار می‌شود .
به گزارش خبرگزاری تسنیم از دامغان، ابوالفضل حسن بیگی پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: آمریکا به دنبال این است که با تعلیق و افزایش قیمت دلار به کشورهای اروپاییضرر بزند و این در حالی است که آنان نقشه آسیب زدن به اقتصاد ایران اسلامی را در سر می‌پرورانند.

وی با بیان اینکه ایران اسلامی به بلوغ کامل رسیده و از این ترفند هیچ ضربه‌ای نمی‌خورد تصریح کرد: در این طرح احمقانه آمریکا بیش از اروپا متضرر می‌شود.

نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه آمریکا سال‌ها است درصدد نابودی این انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است اعلام کرد: ایران در این چهل سال با همه اقدامات و پیشرفت‌ها؛ ضررهایی را هم متحمل شده است اما همواره نمودار پیشرفت این کشور سیر صعودی را طی کرده است.

وی با بیان اینکه درگذشته ایران 35 میلیون نفر جمعیت داشت خاطرنشان کرد: با تولید 6 میلیون بشکه نفت در کشور ما از مخازن مشترک تا سه برابر برداشت کردیم و آن را به مصرف داخلی رساندیم.

حسن بیگی ابراز داشت: اکنون با 81 میلیون نفر جمعیت، بالغ‌بر 2 میلیون بشکه نفت در روز برای مصرف داخلی داریم.

وی با اشاره به اینکه ایران تنها در قضیه برجام با کشورهای غربی سر میز مذاکرات نشست اذعان کرد: ما هرگز برای هیچ موضوعی با آمریکا و سایر کشورهای غربی مذاکره نمی‌کنیم و آمریکا باید این را در گوش خود فروکند که نقش برجام قطعاً به ضرر آمریکا تمام می‌شود.

نماینده مردم دامغان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تقویت هر سه قوای نظام باید در دستور کار مسئولان قرار گیرد خاطرنشان کرد: تقویت دولت و قوای نظام زمینه‌ساز پیشرفت و توسعه کشور را فراهم می‌کند.

انتهای پیام/
کد مطلب: 392576
 
 


پربازدیدترین