توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
حجت الاسلام ترابی:
زنده نگه داشتن حماسه ۹ دی نقشه های شوم دشمنان را خنثی می کند
يکشنبه ۷ دی ۱۳۹۳ ساعت ۲۲:۱۳
بروجرد- امام جمعه بروجرد گفت: زنده نگه داشتن حماسه ۹ دی نقشه های شوم دشمنان را خنثی می کند.
به گزارش عرش نیوز: حجت الاسلام حسن ترابی عصر یکشنبه در شورای اداری شهرستان بروجرد در محل فرمانداری ویژه این شهرستان با اشاره به پنجمین سالگرد حماسه ۹ دی ۸۸ اظهار داشت: حماسه به یاد ماندنی ۹ دی حماسه تاریخی ملت مومن، انقلابی، هوشیار، بیدار و ولایت محور ایران اسلامی است.

وی افزود: در جریان آشوب های هشت ماهه سال ۸۸ دشمنان انقلاب اسلامی بعد از برگزاری انتخابات به فتنه گری پرداختند و منافقین، سلطنت طلبان و استکبار همه به صحنه آمدند تا به خیال خام خود نظام جمهوری اسلامی را از سر راه بردارند و در این راه از هیچ جنایتی فروگذار نکردند.

امام جمعه بروجرد ادامه داد: دشمنان در روز عاشورای حسینی به ساحت حضرت اباعبدلله الحسین(ع) هتک حرمت کردند و چه ظلمهایی که در حق مردم نکردند.

حجت الاسلام ترابی با بیان اینکه این افراد وطن فروشی را به اوج خود رساندند، تصریح کرد: ملت حسینی ایران با حضور در صحنه توطئه های دشمنان را خنثی کرده و در هم پیچاندند که اوج حضور مردم در صحنه دفاع از انقلاب و ولایت روز ۹ دی ماه ۸۸ بوده است.

امام جمعه بروجرد با بیان اینکه در روز ۹ دی مردم همه تفاله های اسرائیل، انگلیس و آمریکا را به زباله دانی انداختند گفت: مردم قدرشناس و لحظه شناس با حضور خود در ۹ دیماه سال ۸۸ یکبار دیگر برای هزارمین بار ثابت کردند که هر کجا انقلاب و ولایت و نظام به حضورشان نیاز داشته باشد به صحنه خواهند آمد.

وی با بیان اینکه حماسه ۹ دی نشان داد که استکبار آب در هاون می کوبد، افزود: مردم تحت هر شرایطی حول محور دین و ولایت حرکت می کنند و درست است که عده ای وطن فروش دشمن را برای براندازی اسلام خوشبین کردند اما ملت ایران با حضور خود آنها را مایوس کرده و دشمنان متوجه شدند این ملت شکست ناپذیر هستند.

حجت الاسلام ترابی ادامه داد: دشمنان سعی می کنند حماسه ۹ دی به فراموشی سپرده شود در مقابل ما هم باید تلاش کنیم ۹ دی برای همیشه زنده بماند چرا که این روز در مسیر اثبات حقانیت نظام بسیار مهم است.

وی تصریح کرد: دشمنان از براندازی نظام جمهوری اسلامی ناامید نشده اند که زنده نگه داشتن ۹ دی نقشه های شوم دشمنان را خنثی می کند.

منبع: مهر
کد مطلب: 347774