توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
احداث پیست دوچرخه‌سواری در لاهیجان
دوشنبه ۱۷ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۰۶
رئیس کمیسیون عمران شهری شورای اسلامی شهر لاهیجان احداث پیست دوچرخه‌سواری را از فعالیت‌های در دست اجرای شهرداری این شهر عنوان کرد.
به گزارش عرش نیوز:
فرشید فقیه‌شجاعی در کمیسیون عمران شهری این شهر با اشاره به اقدام‌های کمیسیون عمران شورای شهر لاهیجان اظهار کرد: در یک سال فعالیت شورای دوره چهارم لاهیجان اقدام‌های خوبی صورت گرفته است.

وی اجرای عملیات روکش آسفالت، لکه‌گیری و آسفالت دستی را از جمله اقدام‌های مهم ذکر کرد و افزود: از ابتدای امسال تاکنون عملیات لکه‌گیری و آسفالت‌دستی به مقدار ۲۶ هزار و ۵۸۱ متر مربع انجام شده است.

رئیس کمیسیون عمران شهری شورای اسلامی شهر لاهیجان، انجام روکش آسفالت با دستگاه فینیشر به مقدار ۴۷ هزار و ۷۴۱ متر مربع توسط شهرداری لاهیجان را از دیگر اقدام‌ها عنوان کرد.

وی اجرای عملیات روکش آسفالت در برخی از خیابان‌ها و کوچه‌ها و... را از جمله فعالیت‌های عمرانی شهرداری لاهیجان و شورا برشمرد .

فقیه‌شجاعی از احداث پیست دوچرخه‌سواری و فضای پارکی در عاقلیه لاهیجان خبر داد و گفت: این پروژه از جمله فعالیت‌های دردست اجرای شهرداری لاهیجان است.

وی درباره نصب چمن مصنوعی خاطرنشان کرد: با قول مساعد وزیر ورزش و جوانان و پیگیری ابراهیم مهربان رئیس شورای اسلامی شهر لاهیجان نصب چمن مصنوعی در محوطه انجام می‌شود.

عضو شورای اسلامی شهر لاهیجان پروژه محوطه‌سازی و ایجاد محوطه پارک حاشیه شمالی استخر به مساحت ۲۰۰ متر مربع، پروژه احداث پارک گل‌ها واقع در خیابان شهید بهشتی به مساحت یک‌هزار و ۴۰۰ متر مربع را از جمله فعالیت‌های شهرداری لاهیجان ذکر کرد.

وی تصریح کرد: احداث پارک رفتگر به مساحت یک‌هزار و ۸۰۰ متر مربع و تکمیل گلزار شهدای «آقا سیدمحمد یمنی» از جمله مهم‌ترین فعالیت‌های عمرانی صورت گرفته شهرداری لاهیجان در سال جاری است.

فقیه‌شجاعی با اشاره به بادوام شدن آسفالت شهر یادآور شد: بهتر است عملیات روکش آسفالت با دستگاه فینیشر توسط شهرداری صورت گیرد زیرا آسفالت ماندگاری و دوام بیشتری با استفاده از این دستگاه دارد.
منبع:فارس
کد مطلب: 306571
 
 
 


پربازدیدترین