توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
معاون کمیته امداد البرز:
30 هزار مددجوی کمیته امداد البرز تحت پوشش بیمه درمانی هستند
سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۵۰
معاون حمایت و سلامت کمیته امداد امام خمینی استان البرز گفت: در حال حاضر بیش از 30 هزار نفر از مددجویان و نیازمندان تحت پوشش امداد در این استان از خدمات بیمه‌ درمانی استفاده می‌کنند.

به گزارش عرش نیوز،سیدهادی کرابی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرج اظهار داشت: یکی از مهمترین اولویت‌های کمیته امداد امام خمینی، ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به بیماران نیازمند به ویژه افراد تحت پوشش است.

وی افزود: با توجه به برنامه‌هایی که در سطح کلان کشور برای ارائه خدمات درمانی و بیمارستی به اقشار آسیب‌پذیر در دست انجام است، کمیته امداد امام خمینی نیز طرح‌هایی را در این حوزه پیش‌بینی و اجرا کرده است.

معاون حمایت و سلامت کمیته امداد امام خمینی استان البرز بیان کرد: از جمله برنامه‌های فوق، ارائه پوشش‌های بیمه‌ای به مددجویان است که با همکاری موسسات معتبر  و حمایت‌های کمیته امداد اجرا می‌شود.

وی ادامه داد: در این زمینه تلاش کردیم تا بخشی از هزینه درمان مددجویان نیازمند از جمله ویزیت پزشکان و هزینه‌های آزمایشگاهی آنها را تامین کنیم.

کرابی مطرح کرد: در این حوزه از ابتدای سال جاری تاکنون در مجموع بیش از 4 میلیارد ریال هزینه درمان بیماران تحت پوشش کمیته امداد استان البرز تامین و پرداخت شده است.

این مسئول خاطر نشان کرد: هم اکنون بیش از 30 هزار نفر از افراد نیازمند استان البرز از خدمات بیمه‌ درمانی استفاده می‌کنند.

* اجرای طرح «شفا» ویژه بیماران خاص در استان البرز

معاون حمایت و سلامت کمیته امداد امام خمینی البرز به اجرای طرح «شفا» در این استان اشاره کرد و گفت: متاسفانه برخی از افراد نیازمند تحت پوشش امداد امام خمینی مبتلا به بیماری‌های خاص هستند که هزینه‌های درمانی بسیاری را به آنها تحمیل می‌کند.

وی افزود: برای حمایت از این بیماران نیز طرح شفا توسط امداد امام خمینی استان البرز تدوین و اجرا می‌شود که بر اساس آن هزینه بیماران مبتلا به بیماری‌های خاص از این محل پرداخت می‌شود.

کرابی تصریح کرد: البته اعتبارات در اختیار کمیته امداد امام خمینی محدود است و برای خدمات‌رسانی به مددجویان، نیازمند کمک‌های بیشتر مردم و افراد خیر و انسان‌دوست البرز هستیم.

وی گفت: خوشبختانه خدمات خوبی در حوزه بهداشتی، درمانی و پزشکی به افراد نیازمند در استان البرز ارائه می‌شود که امیدواریم با مشارکت بیشتر خیرین، بتوانیم این خدمات را افزایش دهیم./فارس

کد مطلب: 268178