توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
رئیس جمهور وارد بوشهر شد
سه شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۱۹
رئیس جهور دقایقی پیش وارد بوشهر شد و مورد استقبال مسئولان ارشد این استان قرار گرفت.
به گزارش عرش نیوز؛رئیس جمهور در دوازدهمین سفر استانی کاروان تدبیر و امید، صبح امروز به بوشهر سفر کرد تا دومین سفر خود را در کسوت ریاست جمهوری ایران به بوشهر انجام داده باشد. روحانی نهم آذر ماه سال گذشته برای نخستین بار برای بازدید از مناطق زلزله‌زده دشتستان و عیادت از مصدومان زمین‌لرزه به استان بوشهر سفر کرده بود.

هواپیمای حامل رئیس جمهور و شماری از وزرای دولت تدبیر و امید در حالی در فرودگاه بین‌المللی بوشهر به زمین نشست که مسئولان استان بوشهر در فرودگاه به استقبال رئیس جمهور و هیئت دولت رفته بودند.

رئیس جمهور پس از سخنانی کوتاه در فرودگاه بین‌المللی بوشهر، راهی ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر خواهد شد و در بین مردم استان بوشهر سخنرانی می‌کند.

دیدار با نخبگان و اقشار مختلف، نشست شورای سرمایه‌گذاری، شورای اداری و بازدید از چند پروژه عمرانی از برنامه‌های سفر دو روزه رئیس جمهور به استان بوشهر است.

بر اساس این گزارش پس از پایان سخنرانی رئیس جمهور در ورزشگاه شهید بهشتی، نمایندگان و وزرای دولت تدبیر و امید راهی شهرستان‌های مختلف خواهند شد.

همچنین رئیس جمهور در آخرین برنامه خود در استان بوشهر در جمع خبرنگاران، دستاوردهای سفر هیئت دولت به استان بوشهر را تشریح خواهد کرد.

منبع:فارس
کد مطلب: 354875