توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
مدیرکل ثبت احوال اردبیل:
۱۰۰ هزار کارت ملی هوشمند در اردبیل صادر شد
چهارشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۱۳
مدیرکل ثبت احوال استان اردبیل گفت: از آغاز کار اجرای طرح صدور کارت ملی هوشمند بیش از ۱۰۰ هزار کارت هوشمند تحویل مردم استان اردبیل شده است.
به گزارش عرش نیوز، احمد امینی صبح امروز در نشست با فرماندار خلخال اظهار کرد: با توجه به اینکه جامعه هدف و الویت صدور کارت ملی هوشمند برای افراد زیر ۱۵ سال استان بود، این طرح در سال گذشته و امسال با موفقیت اجرا شد.

وی با بیان اینکه از آغاز کار اجرای طرح صدور کارت ملی هوشمند بیش از ۱۰۰ هزار کارت هوشمند تحویل مردم استان اردبیل شده است، گفت: در این مدت برای ۶۰ هزار دانش آموز استان کارت ملی هوشمند صادر شده است.

امینی تصریح کرد: با توجه به اجرای موفق طرح برای جامعه هدف هم اکنون صدور کارت ملی هوشمند برای همه افراد آزاد فراگیر شده و علاوه بر دریافت کارت ملی هوشمند توسط ۸۵ درصد از افراد مشمول جامعه هدف برای ۴۰ هزار نفر از افراد دیگر نیز کارت ملی هوشمند صادر شده است.

مدیرکل ثبت احوال استان با اشاره به راه اندازی اداره مستقل ثبت احوال در شهر کلور مرکز بخش شاهرود شهرستان خلخال افزود: ۱۴ اداره مستقل ثبت احوال در استان فعالیت دارند که با تبدیل دفتر نمایندگی ثبت احوال شهر کلور به اداره مجموع ادارت مستقل ثبت احوال استان به ۱۵ اداره افزایش می یابد.

وی بیان کرد: اهالی شهر کلور در سال ۵۵ یک هزار متر مربع زمین برای احداث ساختمان ثبت احوال این شهر اهدا کرده اند که با توجه به آماده بودن زمین در منطقه ای مناسب در شهر کلور عملیات اجرایی ساختمان اداری این شهر با تخصیص ۴۵۰ میلیون ریال اعتبار اولیه به زودی آغاز می شود.

امینی اظهار کرد: تا زمان تکمیل و بهره برداری از ساختمان اداری ثبت احوال شهر کلور اداره ثبت احوال این شهر در محل کمیته امداد امام خمینی این شهر استقرار و با راه اندازی این اداره زمینه برای صدور کارت ملی هوشمند در کلور فراهم می شود.

منبع: تسنیم
کد مطلب: 332095