توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
۱۸ کیلوگرم انواع مواد مخدر در زنجان کشف شد
شنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۴۲
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر با اشاره به کشف ۱۸ کیلوگرم مواد مخدر در استان زنجان گفت: این مقدار مواد مخدر در ۲ عملیات جداگانه کشف شده است.

به گزارش عرش نیوز؛مختار شیرمحمدی اظهار کرد: در راستای کنترل و رصد اطلاعاتی اقدامات زندانیان آزاد شده از زندان رصد فعالیت‌های یکی از این عناصر که به تازگی از زندان آزاد شده بود در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی ابراز کرد: در این راستا تحقیقات نامحسوس آغاز و ماموران در تحقیقات خود دریافتند که فرد مورد نظر به صورت خیلی حرفه‌ای و مرموزانه مواد مخدر را از استان‌های همجوار خریداری و سپس از طریق عناصر خود در زنجان مواد را توزیع می‌کند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدراستان زنجان تصریح کرد: ماموران در تحقیقات خود دریافتند که متهم قصد دارد مقادیر زیادی مواد مخدر از نوع تریاک را به شهرستان زنجان منتقل کند.

وی با اشاره به آگاهی ماموران از ورود مواد مخدر توسط فرد یاد شده، افزود: ماموران با اطلاع و برنامه‌ریزی قبلی در محورهای ورودی شهرستان زنجان مستقر و نهایتا متهم را در داخل اتوبوس تهران- مراغه شناسایی و دستگیر کردند.

شیرمحمدی با بیان اینکه ماموران مبارزه با مواد مخدر پس از دستگیری وی اقدام به بازرسی از متهم کردند، خاطر نشان کرد: در بازرسی از متهم 11 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک در داخل کوله پشتی وی کشف شد.

وی به عملیات دوم ماموران مبارزه با مواد مخدر استان زنجان اشاره کرد و گفت: ماموران مبارزه با مواد مخدر استان زنجان موفق به کشف سه کیلوگرم حشیش و چهار کیلوگرم تریاک شدند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان زنجان عنوان کرد: هفت کیلوگرم مواد مخدر کشف شده از عملیات دوم توسط ماموران مبارزه با مواد مخدر از یک دستگاه خودرو سواری پراید کشف شد.

وی با بیان اینکه در این راستا دو نفر دستگیر شدند، تصریح کرد: متهمان دستگیر شده با تشکیل پرونده و به همراه مواد مخدر کشف شده به دادسرا ارجاء داده شدند.

منبع:تسنیم

کد مطلب: 327695