توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
اردوگاه حرفه آموزی زندانیان خوی تکمیل می‌شود
سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۴۴
فرمانده انتظامی آذربایجان غربی گفت: ادامه احداث اردوگاه حرفه آموزی زندانیان مواد مخدر در خوی نیازمند اعتبارات جدید است که با تامین ان تکمیل می‌شود.
به گزارش عرش نیوز؛سردار یحیی شرفی در جلسه کمیته حقوقی و قضائی مبارزه با مواد مخدر دادگستری آذربایجان غربی اظهار کرد: برای احداث اردوگاه حرفه آموزی خوی نیازمند اعتبار هستیم که بخشی از این اعتبار توسط استانداری و بخشی دیگر نیز باید توسط قوه قضاییه آذربایجان غربی تامین شود که استانداری هزینه درخواستی را تامین کرده و تنها مقداری از مبلغ باقی مانده است.

وی گفت: محکومین مواد مخدر بایستی جدا از زندانیان نگهداری شوند چراکه بر اساس قانون نوشته شده چنین محکومانی می توانند در کنار دیگر زندانیان مشکلاتی را به وجود آورند.

سردار شرفی افزود: امرار معاش خانواده های این محکومین نیز از دیگر موضوعاتی است که باید مورد بررسی و تصمیم قرار گیرد چراکه برای این مسئله نیز ماده 19 با تبصره 5 قانونی دیگر نوشته شده است.

وی بیان کرد: باید همه دستگاه های اجرایی یکسان عمل کرده و وحدت و هماهنگی لازم را برای جلوگیری از بروز اشکالی در این زمینه حفظ نمایند.

سردار شرفی تصریح کرد: خانواده های محکومین مواد مخدر و قاچاقچیان هم حقی داشته و  باید پس از توقیف اموالی که از راه مواد مخدر به دست آمده اند، برای امرار معاش آنان بر اساس ماده و قانون درآمد و حقوقی در نظر گرفته شود.

منبع:تسنیم

کد مطلب: 337298