توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
ترکیب جدید هیئت رئیسه شورای شهر تنکابن مشخص شد
يکشنبه ۱۶ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۵۵
مدیر روابط عمومی شهرداری تنکابن از انتخاب و تعیین ترکیب جدید هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تنکابن خبر داد.
به گزارش عرش نیوز:
رضا پرویزی گفت: براساس قوانین شوراهای اسلامی برای تعیین ترکیب هیئت رئیسه این نهاد که به مدت یک سال فعالیت می‎کند که در آخرین مجمع از میان هفت عضو شورای اسلامی شهر تنکابن تقی پزشکی مجددا به عنوان ریاست شورای شهر برگزیده شد.

وی افزود: برهمین اساس کامبیز گلیجانی‌مقدم به عنوان نائب رئیس، مصطفی شاپوری منشی و ناصر حیدری به عنوان خزانه‌دار شورا به مدت یک سال فعالیت می‌کنند.

وی یادآور شد: شهر تنکابن یا شهسوار قدیم مرکز شهرستان تاریخی به همین نام است که حدود ۱۰۰ هزار نفر جمعیت ثابت دارد و به علت برخورداری از طبیعت زیبا و تنوع آب و هوایی و فراوانی خرده فرهنگ‌های گوناگون با فاصله در کنار ییلاقات زیبا و خوش آب‌وهوا و بهره‌مند از تنوع در فرهنگ و هنر به ویژه گویش، صنایع دستی، غذا و مواد غذایی، پوشاک، معماری و نظایر آن از گذشته دور مورد توجه گردشگران بوده و هست.

در بیشتر طول سال به ویژه فصول گرم این شهر پذیرای جمعیتی چندین برابر ساکنان بومی به صورت شناور است که این مسئله یک فرصت تلقی می‌شود اما با توجه به کمبودهایی که در این منطقه در زیر ساخت‌ها موجود است به غیر از ترافیک و افزایش سرانه تولید زباله‌های ناشی از حضور این جمعیت سودی نصیب مردم و شهرهای غرب استان و همچنین تنکابن نمی‌شود که جا دارد و در این زمینه یعنی تامین زیرساخت‌های مورد نیاز از سوی دولت به این شهرها با دیدگاه ملی توجه ویژه‌ای شود.
منبع:فارس
کد مطلب: 305996
 
 
 


پربازدیدترین