توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان خرم‌دره:
90 درصد از محور‌های روستایی خرم‌دره آسفالت شده است
چهارشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۲۹
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان خرم‌دره از آسفالت بیش از 90 درصدی محور‌های روستایی شهرستان خرم‌دره خبر داد.
 
عرش نیوز به نقل از فارس،اکبر اکبری با اشاره به اقدامات انجام شده در راستای بهسازی و آسفالت محور‌های روستایی شهرستان خرم‌دره اظهار داشت: بیش از 90 درصد از محور‌های روستایی شهرستان خرم‌دره آسفالت شده است.

 
وی به محور‌های رحمت آباد، شویر و بهستان اشاره کرد و افزود: محور‌های خرم‌دره به رحمت آباد، شویر و بهستان نیاز به روکش دارند که با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته به زودی اقدامات لازم انجام می‌شود.

 
این مسئول با بیان اینکه حدود 20 درصد از محور‌های روستایی این شهرستان نیاز به روکش‌دهی مجدد دارند، تصریح کرد: 20 درصد از محور‌های روستایی شهرستان خرم‌دره به علت قدیمی بودن و تردد زیاد ماشین‌های حمل بار‌های معدنی دچار خرابی زود‌رس شده‌اند و نیاز به روکش‌دهی دارند.

 
رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان خرم‌دره به آسفالت محور روستای اردجین اشاره و خاطر نشان کرد: امیدواریم با برنامه‌ریزی‌های انجام شده با آسفالت این محور وضعیت آسفالت محور‌های روستایی شهرستان خرمدره به مطلوبیت 100 درصد برسد.

 
اکبری با بیان اینکه امسال پی‌گیری‌ها و برنامه‌ریزی‌های لازم در راستای روکش‌دهی و آسفالت محور‌های روستایی شهرستان خرم‌دره انجام شده است، گفت: شهرستان خرم‌دره جزء معدود شهرستان‌هایی است که از وضعیت مطلوب بالایی در محور‌های روستایی برخوردار است.
کد مطلب: 286691