توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
استاندار آذربایجان غربی:
مجلس اختیارت استانداران برای اجرای سیاست‌های کلان را افزایش دهد
شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۳۰
استاندار آذربایجان غربی از رییس مجلس شورای اسلامی خواست این قوه اختیارت استانداران برای اجرای سیاست‌های کلان ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری را افزایش دهد.
به گزارش عرش نیوز؛قربانعلی سعادت امروز در همایش وحدت و امنیت که با حضور علی لاریجانی، رییس مجلس شورای اسلامی در مصلای بزرگ امام خمینی(ره) این شهر برگزار شد با گرامیداشت هفته وحدت اظهار داشت: امسال جشن‌های هفته وحدت با هدف تقویت وحدت و همدلی مسالمت آمیز با شکوه کامل در شهرها و روستاهای آذربایجان غربی برگزار شد و همایش امنیت و حدت کنونی برآیند و نتیجه این سلسله جشن‌ها و هم اندیشی‌های شیعه و سنی منطقه است.

وی با تقدیر از حافظان و مدافعان حفظ وحدت در منطقه افزود: آذربایجان غربی به عنوان منطقه‌ای که از آن به عنوان رنگین کمان اقوا و ادیان یاد می‌شود الگویی برای زندگی مسالمت آمیز پیروان ادیان و مذاهب آسمانی است.

سعادت تصریح کرد: مشکلات دوران دفاع مقدس و دورانی که در منطقه ناامنی وجود داشت هنوز در برخی بخش‌های آذربایجان غربی پابرجاست بنابراین ضرورت دارد تا نگاه ویژه‌ای به این استان وجود داشته باشد.

استاندار آذربایجان غربی گفت: مشکلات استان سبب غفلت مسئولین از کمی‌ها و کاستی‌ها نشده و مدیران پیوسته تلاش می‌کنند تا محرومیت‌ها رفع شده و شاخص‌های توسعه استان رو به بالا باشد.

سعادت گفت: در آذربایجان غربی توجه ویژه‌ای به بیانات مقام معظم رهبری به ویژه سیاست‌های کلان ابلاغی ایشان در حوزه‌های سلامت، جمعیت و اقتصاد مقاومتی می‌شود اما ضرورت دارد مجلس شورای اسلامی طوری تدبیر کند تا اختیارات استانداران در این حوزه افزایش پیدا کند و در این رابطه نقش رییس مجلس  بسیار حائز اهمیت است.


منبع:تسنیم

کد مطلب: 353597