توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
سرمربی تیم فوتبال سایپا:
سایپا بودجه‌ای برای جذب بازیکن ندارد
چهارشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۲۰:۵۶
سرمربی تیم فوتبال سایپا البرز گفت: ما فعلا برای جذب بازیکن بودجه‌ای نداریم و علی‌رغم اینکه چندین بازیکن خودمان را از دست داده‌ایم رویکرد ما استفاده از بازیکنان جوان است.
به گزارش عرش نیوز، مجید جلالی در نشست خبری بعد از دیدار تیم فوتبال سایپای البرز با پیکان تهران اظهار داشت: جوانان تیم فوتبال سایپا در این دیدار بازی بسیار خوبی را به نمایش گذاشتند و علی‌رغم برتری مطلق در این دیدار نتوانستیم به گل پیروزی برسیم.

وی افزود: همه دیدند که تیم سایپا در این دیدار با جوانانش چه بازی خوبی به نمایش گذاشت و این غرامتی است که ما باید برای کسب تجربه بازیکنان جوان سایپا بدهیم.

سرمربی تیم فوتبال سایپا خاطرنشان کرد: ما در دو بازی رفت و برگشت فوتبال خوبی در مقابل پیکان داشتیم ومن بعید می‌دانمکه در لیگ برتر دیداری مثل بازی امروز یک طرفه باشد.

وی با بیان اینکه یک اشتباه سبب باخت سایپا در دیدارهای مقابل تراکتور، صبا واستقلال صنعتی بوده است،گفت: در بازی هایی که باخته‌ایم تمام بازی ها در دست ما بود و ما نتوانستیم از این برتری به نفع خودمان استفاده کنیم.

جلالی با اشاره به اینکه نمی دانم که امروز باید از چه کسی عصبانی باشم، تصریح کرد: بازیکنان تیم تلاش خود را انجام دادند و آن چیزی که از عهده آنها بر می‌آمد را نشان دادند.

وی با بیان اینکه دفاع وسط پیکان باید بابت خطای انجام داده اخراج می‌شد، گفت:کاملا شایسته پیروزی برپیکان بودیم و با اطمینان می‌گویم که داور باید دفاع وسط تیم فوتبال پیکان را برای خطا بر روی رمضانی اخراج می‌کرد.

جلالی در پاسخ به سئوال خبرنگار تسنیم در مورد جذب بازیکنان جدید در نیم فصل دوم گفت: جذب بازیکن در نیم فصل نیاز به راضی کردن بازیکن و باشگاهش دارد و این مستلزم بودجه است.

جلالی با بیان اینکه این راه و استفاده از جوانان به چشم خیلی‌ها نمی‌آید، گفت:به نظر من اگر نگاه به آینده داشته باشیم راه استفاده از بازیکنان جوان راه پرسودی برای خدمت به فوتبال کشور و جوانان است.

منبع: تسنیم
کد مطلب: 341392