توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
دعوت از 45 کشور برای حضور در مسابقات کشتی جام جهان پهلوان تختی
سه شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۱۴
رییس هیات کشتی کرمانشاه گفت: 45 کشور برای حضور در مسابقات بین المللی جام جهان پهلوان تختی که به میزبانی کرمانشاه برگزار خواهد شد، دعوت شده اند.
به گزارش عرش نیوز؛محمدحسین محبی افزود: روسیه، آمریکا، ترکیه، قزاقستان، ژاپن، کوبا، مغولستان، کره جنوبی، ارمنستان، آذربایجان، گرجستان، بلغارستان، چین، کرواسی، دانمارک، مصر، استونی و فرانسه از جمله این کشورها هستند.

وی، یونان، هندوستان، نروژ، رومانی، سوئد، اوکراین، فنلاند، مجارستان، لهستان، بلاروس، قرقیزستان، کره شمالی و ازبکستان را از دیگر کشورهایی ذکر کرد که فدراسیون کشتی از آن ها برای حضور در مسابقات جام تختی دعوت کرده است.

محبی ادامه داد: مسابقات بین المللی کشتی جام جهان پهلوان تختی امسال و برای اولین بار در هر دو بخش آزاد و فرنگی برگزار خواهد شد.

رییس هیات کشتی کرمانشاه ادامه داد: رقابت های بین المللی کشتی آزاد و فرنگی جام تختی روزهای 22 تا 24 بهمن ماه در سرسرای حضرت امام (ره) کرمانشاه برگزار می شود.

وی با اشاره به تعیین جوایز پنج، هفت و 10 هزار دلاری برای نفرات و تیم های برتر این مسابقات، خاطرنشان کرد: مقدمات کار فراهم شده است و امیدواریم بتوانیم این رقابت ها را در سطح استانداردهای بین المللی برگزار کنیم.

وی ، برگزاری مسابقات بین المللی جام تختی در کرمانشاه را امتیاز بزرگی برای کشتی استان و شناساندن استعدادها و کشتی گیران آن دانست و ابراز امیدواری کرد با برگزاری این تورنمنت مهم، کشتی کرمانشاه متحول شود.

منبع:ایرنا
کد مطلب: 340393