توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
دادستان دامغان دستور تخریب اماکن آلوده را صادر کرد
شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۱۷
دادستان دامغان در پی مطالبات شهروندان و با هدف ارتقای امنیت اجتماعی دستور تخریب اماکن آلوده را صادر کرد.
به گزارش عرش نیوز به نقل از تیتریک، محمد تقی گلی دادستان عمومی و انقلاب دامغان با اشاره به دور تخریب برخی از اماکن آلوده در سطح شهرستان گفت: در راستای پیشگیری های وضعی حفاظت و صیانت از حقوق عامه شهروندان دامغان دستور تخریب اماکن آلوده به شهرداری صادر شد.
دادستان عمومی انقلاب دامغان با بیان اینکه اماکن مخروبه و ساختمانهای متروکه در حال ریزش به منظور جلوگیری از حوادثی نظیر پلاسکو، سرقت ،جمع آوری اراذل و اوباش و پیشگیری از وقوع جرم تخریب می شوند، افزود: این اماکن در خیابان 12 فروردین، پشت پاساژ خندق قرار دارد که متروکه و خالی از سکنه می باشد و پس انجام امور اداری لازم با رضایت صاحبان ملک این اقدام صورت گرفته و تخریب می گردد.

وی گفت: امروزه توجه به امنیت شهروندان و روش‌های ارتقای آن، به یکی از اولویت‌های اساسی دستگاه قضایی تبدیل شده است، چون معیار‌های شناخت و تحلیل امنیت در پهنه شهر بسیار متفاوت است.

دادستان دامغان در خاتمه خاطرنشان کرد: تخریب این اماکن مخروبه در پی مطالبات شهروندان و با هدف ارتقای امنیت اجتماعی صورت گرفته است.
گلی بر شناسایی و تخریب سایر اماکن مشابه در سطح شهر دامغان تأکید و از همکاری خوب دستگاه‌های مرتبط و مردم در این زمینه قدردانی کرد.
انتهای پیام/
کد مطلب: 392251
 
 


پربازدیدترین