توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
نماینده ادوار هفتم و هشتم مجلس:
فتنه‌گران می‌دانند پایگاهی در بین مردم ندارند
سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۳۶
نماینده ادوار هفتم و هشتم مجلس گفت: فتنه‌گران می‌دانند پایگاهی در بین مردم ندارند.

به گزارش عرش نیوز،ستار هدایتخواه به برخی رفت و آمدهای شبانه و دور از چشم مردم، در استان‌ها اشاره کرد و گفت: فتنه‌گران تنها به یک دلیل شبانه در استان‌ها تردد می‌کنند و دلیل آن هم ترس از مردم است.

وی نام‌ بردن از گروه‌های فشار را برای رد گم ‌کردن توسط این افراد دانست و گفت: اینها اگر جرأت دارند در مقابل مردم ظاهر شوند تا از رفتار مردم با اصحاب فتنه با خبر شوند.

نماینده ادوار هفتم و هشتم مجلس تصریح کرد: اینها اگر از مردم دم می‌زنند چرا پنهانی آمد و رفت می‌کنند، پس معلوم است که از مردم می‌ترسند، زیرا می‌دانند پایگاهی در بین مردم ندارند و به همین خاطر مورد نفرت مردم هستند.

وی افزود: این‌ها در محافل خاص حضور پیدا می‌کنند، زیرا مردم اجازه نمی‌دهند در محافل عمومی حضور پیدا کنند و در مقابل‌ آنها عکس‌العمل نشان خواهند داد.

هدایتخواه خاطرنشان کرد: اینها به آرمان‌های مردم خیانت کرده‌اند و در رفت و آمدها تنها به دنبال منافع خود هستند و بر اساس ملاک‌های عقلی و شرعی حرکت نمی‌کنند.

وی تصریح کرد: به هر حال اگر اینها خود را در هفت دریا هم که بشویند آلوده هستند، مگر اینکه در محضر مردم توبه کرده و جبران کنند از خیانت‌هایی را که به مردم و نظام و کشور کرده‌اند./فارس

کد مطلب: 267656