توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
تهیه همه تجهیزات توانبخشی جانبازان قطع نخاعی در زنجان
سه شنبه ۱۸ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۴۲
معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان از تهیه همه تجهیزات توانبخشی جانبازان قطع نخاع در زنجان خبر داد.
به گزارش عرش نیوز:
علیرضا حیدری با اشاره به خدمات ارائه شده به جانبازان قطع نخاع گفت: همه تجهیزات توانبخشی جانبازان قطع نخاع از قبیل ویلچر،‌ تشک و دیگر اقلام به جانبازان تحت پوشش بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان ارائه شد.

وی در ادامه تصریح کرد: تهیه این تجهیزات پیش از موعد مقرر بوده و به تعداد ۲۰ فقره در اختیار جانبازان سرافراز قرار گرفته است.

این مسئول با اشاره به تعداد این اقلام افزود: در راستای خدمات‌رسانی هر چه مناسب‌تر به جانبازان قطع نخاع،‌ ۹ عدد ویلچر فعال، سه عدد تشک ضد زخم و هشت عدد تشک ضد زخم روی ویلچر تهیه شده است.

این مسئول با بیان اینکه اقلام تهیه شده از کیفیت مناسبی برخوردار هستند،‌ عنوان کرد: ویلچرهای فعال خریداری شده از خارج از کشور از نظر طراحی و مواد ساخت کیفیت مناسبی را دارند.

معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان اظهار کرد: ویلچرهای فعال خریداری شده دارای وزن بسیار کمی بوده و با وجود این که دوره تحویل آن‌ها ۳.۵ سال است پیش از موعد خریداری شده‌اند.

حیدری با اشاره به تاثیر تشک‌های زخم بر سلامتی جانبازان بیان کرد: تشک‌های زخم به دلیل حرکت نکردن جانبازان نخاعی جزء ملزومات موثر در پیشگیری از بیماری‌ها در ایثارگران هستند.

وی تاکید کرد: توزیع به موقع اقلام مورد نیاز ایثارگران سبب پیشگیری از بیماری‌ها در جانبازان می‌شود.
منبع:فارس
کد مطلب: 307057